Привіт, друзі! Нещодавно в університеті було велике свято – день народження нашої альма- матері. Протягом двох днів в академії проводились різні цікаві заходи, до яких підготовка тривала не один день.

Один із масштабніших був флешмоб, у якому брали участь студенти всіх факультеті, більшість першокурсники.  Між фігурами виступали Князь Острозкий, Гальшка та друкар Іван Федоров. Ця театральна постанова напевно на кожному великому святі в академії, адже я їі бачила не вперше за цей навчальний рік. Ну як рік, всього лиш 2 місяці. Цікаво, чи не набридло викладачам та адміністрації кожного разу бути глядачами на одній і тій самій виставі.

Отож, закінчився флешмоб і розпочалась ярмарка. В школі в нас теж проводились такі на свята, але ця була значно грандіозніша. Ось ми підійшли до прилавків і бачимо ціни. Перша наша думка: ” Так дешево. Дай вам Бог здоров’я”. Шматочок торта за 2 гривні- це просто нереально і несподівано. Наша радість зникла через секунду, адже нас виправили продавці: ” 2 бджолика, а не гривні.” Бджолики? Мене охопив сором. Вже 2 місяці навчаюся в академії і не знаю, що таке бджолик. Дізнавшись курс валют, ми стали менш радісні, але їсти хотілось. Так, на двох ми витратили 60 гривень за 5 хвилин. Скажу чесно, це того варте, адже все було дуже смачно і красиво.

Далі виступав перед своїми бджілками та бджоленятами наш Пасічник. Поплескали, пострибали, посміялись. Після цього були танці, пісні, жарти. Свято прикрашали бджілкі, які фотографувались зі всіма студенти.

День академії- це був найсвятковіший, найяскравіший день за весь час мого навчання.