Всім привіт. Сьогоднішньою темою для розповіді стане – «День кар’єри».

20 лютого до Острозької академії завітали шановані гості, що є робітниками служби зайнятості, роботодавцями, приватними підприємцями, начальниками відділів керівничих структур та ін. ( до речі, більшість з них випускники ОА).

Першою сходинкою стало офіційне відкриття «Дня кар’єри» та панельна дискусія на тему:   « Актуальні професії сьогодення та майбутнього ».  А от девізом зустрічі, слова давньо-китайського філософа Конфуція: « Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Загалом прозвучало багато чудових слів: секрети успіху для студентів, історії з життя, мотивуючі заклики до саморозвитку.

Наступна сходинка: міні-тренінги, де всі охочі могли дізнатись про:

  • якісне оформлення резюме;
  • бар’єри на шляху до успішної кар’єри;
  • гендерну толерантність у спілкуванні (юридичний аспект).

Заключною сходинкою став « Ярмарок професій » та офіційне закриття заходу.

Отож, вкотре повторюю: ОА – неймовірний заклад, який, в силу своїх можливостей, дарує студентам безліч цікавих зустрічей і сьогоднішня не є винятком.

Що ж до зустрічей, у Вас є чудова нагода.  21 березня в академії відбудеться – день відкритий дверей. Наша «альма-матер»  привітно зустрічатиме всіх, і обов’язково подарує багато емоцій та вражень. Інформацію про реєстрацію шукайте на сайті: www.oa.edu.ua.

Зустрінемось в нових історіях.