Десь з кінця вересня усі студенти(або майже усі) розпочали підготовку до Дня академії. Головною родзинкою був масовий театралізований флешмоб на 500 чоловік та дегустація меду. З цієї причини у цей вівторок нашу академію було вп’яте внесено до Книги рекордів України. А щодо флешмоба, то він був неймовірний. Я ще ніколи не брала участь у заходах такого масштабу, але мені сподобалось. Кожної репетиції я бачила з якими труднощами стикаються організатори, як їм важко було змусити усю цю масу людей діяти синхронно та не губитися під час танцю. Але їм це вдалося. Результат був неперевершений!)
У середу нарешті ми відсвяткували День академії. На ярмарку продавали стільки солодкого!!))) Там були різноманітні тістечка, цукерки, налисники та навіть макаруни) Це був рай для мене)) А ще відбувся ярмарок балів, де кожний міг придбати собі декілька додаткових бонусів з будь-якого предмету. Також усіх бажаючих пригощали іменними тортом) Того дня я була на сьомому небі від щастя))
Після усіх цих солодких подарунків, ми з дівчатами відвідали благодійний концерт Назара Плиски-Пасічника. Я ще ніколи не чула, щоб дванадцятирічний хлопчик так віртуозно грав на скрипці! Він має справжній талант! Його виступ подарував мені неймовірну насолоду.
Цього ж вечора в КМЦ відбулася святкова дискотека. Але я на неї не пішла. Ми з дівчатами самі влаштували собі свято)
Ці два тижні були дуже насичені. Приїзд президента, флешмоб, День академії, а поміж усього цього пари, домашнє завдання, репетиції. З одного боку я трошки втомилася, а з іншого – час летить дуже швидко і вже листопад, так що скоро я нарешті поїду додому)