Як не розповісти про життя в гуртожитку? Це справді дещо. Тут трапляються такі курйозні ситуації, що коли їх навіть згадуєш, дуже весело.


Я живу в гуртожитку №8, який по праву називається дуже дружнім. А чому дружнім? Бо тут живе невелика кількість людей, кожен один одного знає. Секрет: найкраще місце для знайомств як з дівчатами, так і з хлопцями – це кухня))
Є такі стереотипи, наче готувати мають тільки жінки. Це не так, адже, як кажуть, найкращі кухарі – це чоловіки. І це правда. Тут така смакотінь готується, що пальчики оближеш.
Життя в гуртожитку ні з чим не порівняти…
21 кімната товаришує з будь-якою іншою, тому й не дивно , що в нас постійно гості.
Була така ситуація , що ми хотіли відкрити щось з закрутки, а ключа не було для цього. МИ вже думаємо йти шукати ключ,і тут відзивається Руслан. Він каже : «Та не потрібно вам ключа, давайте я так відкрию». Вся кімната стоїть здивована. Що ж він буде робити? Руслан бере банку і ставить на тумбочку, закотує рукава і тричі ліктем б`є в центр кришки цієї консерви. Вуаля. Банка відкрита. Всі дуже щасливі…
Згодом, через тиждень після цього я і моя сусідка по кімнаті Віра вирішуємо щось ще відкрити з закруток. Ключа, як зрозуміло, в нас і досі нема. Недовго думаючи, ми беремо банку і кладемо на тумбочку і починаємо по черзі ліктем бити ту нещасну банку. То я, то вона, але нічого не отримується. Ставимо на підлогу і ще з більшою силою починаємо стукати ліктем банку. Залітає староста гуртожитку і починає нам вичитувати моралі… Зрозуміло, що цей спосіб більше не варіант… Тепер ми ходимо до старости відкривати банки =))
Весело стає, коли розумієш, що може подумати хлопець, коли залітаючи до нас в кімнату, бачить двох дівчат, які незрозуміло, що роблять з банкою….=)))))))