Привіт, мої любі! Пробачте, що досить довго не виходила з вами на зв’язок, просто мене захопив вир студентського життя. Зізнаюсь, що у своїй голові написала вам з сотню листів, та ніяк не могла знайти час аби перенести усе сюди.

Хочу знову поділитися усім-усім-усім! Бо накопичилась маса емоцій ( позитивних) та спогадів (приємних).

Можу розповісти вам про День академії, але будучи першокурсниками ОА, вам точно не вдасться оминути це свято. Ви отримаєте насолоду від його етапів і точно відчуєте себе частинкою. Сподіваюся, хтось із моїх «колег-блогерів» розповість детальніше, бо я ж насправді прагну поділитися тим, що має стати вашою ініціативою.

Тож сьогодні  розповім вам про Візитівку 2017. По-перше, по-друге та й по-третє, це дуууже крута штука, частинкою якої стати незабутньо.

Візитівка – це конкурс- представлення першокурсників усіх факультетів.

Візитівка – це безліч класних моментів, нові знайомства, недоспані ночі, голодні дні, плідна праця, чудовий результат і просто безмежно прекрасно проведений час.

Навіть коли я почала писати цей пост, моє серце завмерло. Хотіла б поділитись з вами фото, але, на жаль, їх надто мало. Маю лише відео, що не надто вас зацікавить. Але згодом ви зможете переглянути  увесь концерт і обрати для себе, хто був гідний перемоги (звичайно ж ПІМ).

Тож, чому це дивне слово викликає у мене бурю емоцій? Візитівка – це шанс творчо реалізуватись, знайти нових друзів, підтримку серед старшокурсників (вони ж не кинуть вас напризволяще ), проявити себе і почати насолоджуватись студентськими роками. Не знаю як описати цю подію, тому просто ділюсь враженнями.

Аби трішки конкретизуватись скажу, що це гармонійна суміш творчості, креативу та гумору. Ми готували пісню і танець, вигадували жарти та ставили мініатюри. Ми були першими, виступили гідно і хоч не повністю згідні з думкою суддів, ні на секунду не шкодуємо про час, проведений разом. Я знаю точно, що наші старання оцінили не лише студенти, а й викладачі (до прикладу наш декан). Напевне, на колір і смак товариш не всяк, тому не буду нікого засуджувати. Ми посіли почесне друге місце, хоч і варті були першого. Ми змогли насолодитись атмосферою та передати її глядачам.

Мій пост звучить, напевне, надто емоційно і ,ймовірно, як агітація. Я не буду нічого заперечувати, а просто скажу : «Не прогавте свій шанс, беріть усе від студентських років. Студентство – не тільки навчання»