О, давно не бачилися! Рада вас вітати знову 

Можливо, ви вже чули від мене, і не раз, про Візитівку – щорічний культурно-мистецький захід в Острозькій академії у форматі конкурсу талантів серед студентів першого курсу. Трохи намудрила, але я сподіваюся, що ви мене зрозуміли…

Команда першокурсників кожного факультету мають нагоду показати свої таланти: танці, співи, гру на музичних інструментах, номери з елементами спортивної гімнастики, жарти у форматі КВН або стендапу тощо.

Організатором заходу є Братство спудеїв та співорганізатором – представники Культурно-мистецького центру, де і проводилося це дійство. Не хочу багато сипати прізвищами людей, які долучилися до підготовки Візитівки, тому виділимо найважливіших.

До судейської колегії входили:

  • Олександр Харчук, голова журі, начальник відділу освіти Острозької Районної Державної Адміністрації, викладач кафедри фінансів НаУОА ;
  • Богдан Михальчук, голова Братства спудеїв НаУОА;
  • Олександр Лозюк, завідуючий Культурно-мистецьким центром;
  • Вадим Бондарчук, депутат Острозької міської ради.

Також кожного року на аукціоні розігрується п’яте суддівське місце серед глядачів. Його викупив Володимир Муляр, депутат Рівненської обласної ради та випускник НаУОА. Йому це обійшлося в 1700 гривень.

Тепер пройдемося по отриманим командами балам. Інститут права ім. І.Малиновського та факультет політико-інформаційного менеджменту отримали по 3 бали; факультет міжнародних відносин, економічний та гуманітарний факультети – по 4,5 бали; і переможцями став факультет романо-германських мов, який отримав 5 балів.

Та це не всі відзнаки. Наприклад, економічний факультет отримав нагороду у номінації «командний дух», а факультет ПІМ-«за хайп».

Проте, як би не сперечалися щодо справедливості оцінок журі, як би не конкурували між собою факультети, як би не визначали Візитівку саме «мірянням талантів», ми дійсно здружилися. Найцікавіше-це ці безкінечні репетиції. Ми всі разом сиділи в КМЦ до 12-ої години ночі, недосипали, недоїдали, від відчаю почали їсти не до кінця запарену «Мівіну» в одноразових стаканчиках, репетирували по 100 разів (в буквальному розумінні) танці, пісні та проганяли КВН. Від самого початку та до генерального прогону можна прослідкувати, як «еволюціонували» наші сценарії. Ці жарти та крики запам’ятаються надовго. Кожен відкрив в собі приховані таланти, бо всі хотіли показати все, на що вони здатні. Не можу не відмітити, що абсолютно всі виклалися на повну. Окремо хочеться відмітити студентів старших курсів, які згуртували нас, формували сценарій, ставили нам танці, заганяли нас на репетиціях. Це насправді неоціненна і складна у виконанні робота. Також заслуговує на повагу новообраний студдекан економічного факультету, Мигаль Андрій, який попри всі свої справи та не надто легким процесом пристосування до нової посади, найбільше за нас хвилювався та підстраховував нас.

Ми всі довели, що в цьому заході головне не перемогти, а насамперед отримати позитивні емоції. Ви б бачили цю картину, коли всі команди вийшли на сцену, ведучі оголосили переможця, і я стою плачу, а наша декан мене заспокоює. Її слова про те, що в будь-якому разі ми найдружніші, хоч і не переможці, були для мене найважливішими.

Тож, ось вам моя настанова, майбутні першокурсники. Справді варто брати участь у подібних заходах, бо навіть якщо ви не виграєте, поб’єте руки та ноги після 10-ти годин танців, будете валитися втомлені у ліжечко, намагатиметеся ліквідувати наслідки недоспаних ночей, то ви в будь-якому разі отримаєте чистий кайф , гарно проведете час, здружитеся з однокурсниками, обзаведетеся новими друзями зі старших курсів та запам’ятаєте це, якщо не на все життя, то до закінчення магістратури точно. І не забувайте, що з другого курсу ви теж матимете нагоду допомогти в організації виступів новому першому курсу