Друзі, сьогодні я хочу підсумувати ці місяці навчання. Взагалі я дуже рада,  що все-таки подала заяву до Острозької академії,  адже це неймовірне місце. Тут ніколи не буває сумно,  завжди відбувається щось цікаве, корисне та круте. Різні ярмарки, зустрічі, свята. Чудовою подією була Візитівка,  де всі факультети змагаються між собою. Танцювальні та співочі виступи були у кожної команди особливі та різні смішні мініатюри на одні і ті ж теми всім відомі теми. Але все рівно мені це свято принесло багато яскравих емоцій.

Також був концерт до Дня Збройних сил України,  який був неймовірно душевний. До нас завітали представники громадської організації “Золоті леви чорної сотні”, для яких Ігор Демидович влаштував екскурсію академією. На благодійному концерті співали пісні та грали на акардеоні. Нас запросили на сцену,  де ми стали балетом для переможця 1 сезону  “Голос країни” Ростислава Кушини. Найбільше мені сподобалася його пісня про волонтерів, адже ці люди справжні герої, які роблять добро для інших,  допомагають нашим бійцям.

Було дуже багато інших цікавих подій,  яких, на жаль, я не змогла відвідати. Надалі я буду намагатись вести більш активне життя. Надіюсь ви теж.