І знову привіт, любі абітурієнти! ♥️ 

Цього тижня у нас відбулася зустріч з директором нашого інституту (ну або ж деканом факультету) – Сергієм Івановичем Іщуком. Обговорювали різні питання, щодо наших дисциплін, індивідуального плану, оплати за навчання. Оскільки, я державник – останнє мене хвилює в останню чергу👌🏽😂. До речі, і вам раджу краще попрацювати зараз, аніж потім оплачувати навчання в не малій вартості. В ОА воно в порівнянні з іншими ВНЗ, наскільки я знаю, не таке вже й дороге. Беззаперечно, це величезний +!

Отже, найцікавіше питання – це вибіркові дисципліни.  Тобто ми можемо самі вибирати собі предмети на наступний курс. Ехх, що ж тут сказати…Як би ж то все було так просто… 

Ну ось, наприклад є вибір між Логікою і Юридичним обґрунтуванням. Звичайно ж, я оберу Логіку, як і більшість, адже ЗНО потім з цього предмету за мене ніхто не здасть 😩.

Хотілось б ще додати, що в нас дуже цікаво проходять пари з Професійної етики😍. Це якась суміш психології з правилами поведінки для нашої професії. Думаю, по фотографіям все видно🤩.

Добре ще є те, що можна обрати якісь дисципліни з інших спеціальностей. Але б тут свої спочатку вивчити на належному рівні😅. 

Ось такі у нас справи 🧐…