Привіт усім) Як вихідні?))) Як 8 березня пройшло?)))) Мабуть я не перша і не остання хто в вас це запитує! В мене вихідні пролетіли дуже швидко (думала: дома і довгострокове із статистики зроблю, і конспект з вишки писатиму, і блог напишу; в результаті отримала: довгострокове писала в неділю в Острозі, вишку буду писати на днях, блог пишу на перерві між парами)!

Що ж, ідея для цього блогу в мене з’явилася давно, пора б вже втілити цю ідею в життя! В нас, на території академії є Академічна кав’ярня (не знаю як кава, а чай і тістечка там дуже смачні). Енергетика, різноманітні чаї на будь-який смак, тістечка на ваш вибір, музика для душі, і просто хороші люди навкруги, все в одному флаконі. Табличка на кожному столику що тут заборонено проводити пари так і манить там провести вищу математику чи мікроекономіку (статистику не можна, бо проектора немає там). Сама кав’ярня знаходиться ніби в підвалі академії. І в тому ж підземеллі є музей. Там постійно якісь виставки ( то картини українських художників, то щось стародавнє, таке як культура трипільців, то в пам’ять якомусь видатному діячу якісь експонати показують). Сьогодні ( вже мабуть з місяць як сьогодні) там представлені експонати, які розкажуть вам про здобутки КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ (боюся помилитися як сама виставка називається). Всіх слів світу не вистачить, щоб описати почуття які в мене викликала дана виставка. Картини просто шикарні, шедевральні (фотограф я від Бога).

Якщо ви цікавитеся історією більше ніж я то вам точно припадуть до душі книжки які можна почитати провівши час в чудовому місці. «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ», «КНЯЗІ ОСТРОЗЬКІ», «ТВЕРДИНІ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ» – це книжки які точно варті вашої уваги. І до речі лежать ці книжечки поруч з розмальовками-антистрес (якщо точніше

то це якісь типу тести, мандала називається), і їх можна розмальовувати (круто правда?). Ще там на столику маленькому конструктор, це просто моя слабкість. Замок з дерев’яних деталей може вирости під руками вмілого архітектора (інструкція додається).

А ви любите складати пазли? Я просто не змогла пройти мимо цього чудового і веселого «чувачка». Картина називається «Острозький мамай», багато великих деталей, таких пазлолюбів як я (дивне слово якесь), не залишать байдужими. А в наступній кімнаті на вас чекає голограма Татарської вежі (якщо це не голограма або не Татарська вежа повідомте мені будь ласка, просто раніше ніколи таких крутих штук не бачила, цікаво що це). Ну я думаю що ви зрозуміли, що в «Острозьку академію», варто поступати навчатися не лише через одну з найбільш якісних освітніх програм, які ми вам тут можемо запропонувати, а і через такі чудові моменти проведені в найцікавіших місцях всієї України.