Вдалий початок тижня

Привіт усім! Минуло лише 2 дня навчання, а у мене вже є куча нових емоцій з якими я хочу поділитися.

Насамперед розпочну із навчальної частини. Пари у Вікторії Михайлівни то зовсім не суха теорія, а навпаки цікавий виклад матеріалу і безліч журналістських історій, які мотивують у цій нелегкій сфері. Літературу, яку порадила нам наш куратор була, справді, тою яку хочеться читати. Біографія С. Джобса, Редакційні настанови ВВС – це ж просто омріяна література. Нарешті, я відчув себе, справді, у молодій, перспективній ОА. Напевно, все що було до того, це був затяжний ліричний відступ…

В понеділок була зустріч з координаторами «ОстроРадіо». Молода, амбітна команда вводила нас в курс справи, розповідали про наші обов’язки і т. д. Загалом нам дали 2 місяці випробувального терміну.

У вівторок нарешті була англійська мова, яка показала, що треба ще дуууже і дуууже наполегливо працювати)) На парі у Вікторії Михайлівни ми долучилися до цікавого проекту і створювали абетку власними тілами))Було цікаво і смішно))

naanopkb_cu-1

Після пар до ОА завітали представники різних «бізнес – монстрів» України. Було цікаво послухати їхні історії успіху. Особисто мене взбісили слова спікера від компанії «Nestle», яка сказала, що майонез, гірчиця і мівіна це добре… А ось компанія «Молокія» навпаки порадувала, презентувала всім кисло – молочні подарунки у вигляді 2 -х йогуртів. Приємно)

img_4058 img_4042

 

Увечері, була презентація КМЦ, я записався у гурток вокалістів та ведучих. КМЦ, до речі, знаходиться далеченько від ОА, не дарма кажуть, що мистецтво – це для витривалих людей)))

 

P/S Написав ці думки ще у вівторок, але втома ну ніяк не хотіла мене підпускати до компа і друкувати цей текст))

 

PP\SS Пишучи цей блог не думав, що четверг переплюне ці два дні за шаленістю))

Далі буде…