Це сайт для абітурієнтів, тому, думаючи про що написати, я завжди ставлю себе на місце читача, щоб краще зрозуміти що саме буде цікаво саме для них. Цього нас, до речі, навчають на спеціальності “Журналістика” – аби писати цікаво, потрібно знати для кого ти пишеш. Коли я була абітурієнтом, то до останнього сумнівалась з вибором професії. Батьки радили одне, друзі інше, вчителі ще щось своє. Та я завжди знала, чого хочу. Безперечно, виникали сумніви, адже це справді важливий вибір в житті кожного. Я довго зважувала всі “за” та “проти” кожної спеціальності, яку мені радили. Врезультаті, я навчаюсь на журналістиці, чому безмежно рада і не жалію про свій вибір.
Якщо ви також вагаєтесь з вибором майбутньої професії, тут ви знайдете інформацію про навчання на спеціальності “журналістика” так би мови “з середини”.
Найперше заняття, “Вступ до спеціальності”, було ознайомчим. Нам розповіли про систему навчання, оцінювання та написання курсових робіт(так, на першому курсі ми маємо написати справжню курсову). На противагу цьому стала перша пара з курсу “Основи наукових досліджень”, де писати довелось багато і неймовірно швидко, справді, дууууже швидко. Тому для вас, майбутні студенти, в нагоді стане виробити власну систему скорочень, розпочнинайте вже зараз:)
Перший тиждень студенства буде наповнений різноманітними заходами та зустрічами для першокурсників(про них можна почитати в інших блогах). Він пролетить неймовірно швидко. Потроху прохидить адаптація: ви вже зможете з легкістю знайти з десяток потрібних вам аудиторії та декілька місць, аби перекусити чи випити кави. Поступово будуть вводитись інші предмети, такі як пресова журналістика, орфоепічний практикум, а також історія України та англійська, звісно.
Тривалість однієї пари 1 година 20 хв, що у два рази більше ніж урок в школі. Та час минає швидко й цікаво. На парах ми не просто отримуємо начитку матеріалу, а активно дискутуємо, обговорюємо актуальні проблеми, наводимо яскраві сучасні приклади щодо певної теми тощо. Всюди важлива практика, а для журналістів особливо. І тут ми маємо таку можливість – практикуватись. Як на мене – це надзвичайно важливо.
Отож, зробіть правильний вибір і займайтеся тим, що приносить задоволення.

P. S. Нам нарешті вручити студенські, еаа!
flobmvutbr8