І знову привіт! Студентське життя б’є ключем, все менше триває сон, все більше матеріалів для вивчення, але це не лякає, бо позитивних емоцій та вражень набагато більше.
Сьогодні я вам розкажу про свій курс. Ми – 1 курс Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського. Нас цього року просто дуже багато, порівнюючи з іншими курсами, аж 106 спудеїв. Усі дуже цікаві, індивідуальні, просто нереально круті люди. У моїй групі (а у нас їх аж 4) більше половини – хлопчики, а це рідкість. Пари проходять весело, бувають і жарти, буває і не до жартів, але це все залежить від kzjppnxycaoситуації.
В НаУ «ОА» дуже теплі відносини між старшими і молодшими курсами. Немає ніякої зверхності, переваги, а навпаки вони дуже допомагають нам розібратися у тонкощах студентського життя, навчання та інших буденних та не буденних речей.
Велике свято для першокурсника – «Викладач на зборах». І здавалося, що це ж все одно прийдеться відпрацьовувати, але тут спрацьовує «принцип Скарлет» і життя стає прекраснішим, а день яснішим.mtkl6pklgqq
Якщо хтось думає, що студентське життя майже нічим не відрізняється від шкільного, то він глибоко помиляється, адже це набагато яскравіше та захопливіше. Це просто потрібно відчути, чого я і бажаю усім абітурієнтам.
Я тепер розумію чому всі називають студентські роки найкращими, адже це і дійсно так. А от і декілька фото з пар. Не сумуйте, живіть наповну, йо-хо-хо!