Перший мій пост за цей тиждень. Але це не означає, що мені не було про що писати, мені не було коли.

Останні дні дуже, дуже насичені (стала недоїдати, недосипати, але тримаюся).

В понеділок у нас була зустріч із канадським науковцем, який родом із Рівненщини. Він розповідав нам про літературу Канади (цікавий такий мужик і література цікава).

Далі моя люба одногрупниця, Юля, організувала нас у групу підтримки і повела на футбол. Грали гуманітарний і економічний факультети.

Результат – 1:1 і мій зірваний голос (але я поправилася, бо у вівторок практична. А щоб я всю пару мовчала? Ні, дякую). Було весело і захопливо ( “гума” я ще ніколи не кричала в своєму житті). А ще наші хлопці дуже майстерно не тільки грали, а й падали ( неперевершено).

2016-09-30-00-55-47

20160926_172753

 

А ввечері ми готувалися до практичної.

2016-09-29-22-34-52

Далі у вівторок ми мали змогу поспілкуватися із відомим письменником Сергієм Пантюком ( я як людина з групи “Літературна творчість”, істинний творець, примазалася до нього і попросила оцінити мої скромні шедеври (жартую, там таке собі)).

О, це дуже крутий мужик. Він навіть виглядав як такий собі рокер, і поезія прекрасна, і так порозмовляти цікаво. Тепер маю книжечку з автографом і емайлик, щоб надіслати вірші ( наголос на перше “і”, не забувайте).

Опісля у нас була практична. В мене 5 з 5 (я молодець, хоч і нечема, ну не можу я мовчати цілу пару).

А далі розпочалася підготовка до грандіозного дійства. Цьогоріч нашій любій академії 440 років. І буде багато заходів. Одним з яких має бути флешмоб і встановлення рекорду України. Це дуже серйозне дійство, відповідальне і все таке, тому нас добре муштрують.

heusb2lq7pw

 

І ніби вже на сьогодні досить, але ні. Ще був театр. О так! Я чекала на це.

Спочатку ми познайомилися один з одним (звісно майже нікого не запам’ятала, але то таке, ще буде час).

Далі ж ми трішки подуріли. Наш театр – це справді дуже круте місце. Я побачила страждання пудри, вішака, костюма і т.д.

І коли я напівжива нарешті прийшла і поїла (алілуя), то на інше у мене сил не залишилося.

Середа.

Пари і психологічний тренінг.

Це було щось. Магія у нас самих. Підняти людину кінчиками пальців? Відправитися на берег моря, лежачи на підлозі? Довіритися майже незнайомим людям і впасти їм у обійми? Легко) Ми це зуміли.

Тоді після всього цьоро релаксу (просто нереально було), ми знову відправилися на флешмоб. Ех, рекорд так рекорд. Зробим.

Далі знову театр. Сміх і шалені емоції. Такий собі відпочинок від усього.

1wtcvz13szc

Правда ввечері, вночі вірніше, довелося готуватися до практичної із мовознавства. І я чесно готувалася, години 2-3, а потім…заснула.

2016-09-29-22-40-09

Четвер

Прокинулася у 6 ранку. Доучувала. Ехехе, та хоча б максимум маю.

Весь день була трішки як зомбі, але тримаюся. Знову флешмоб, а потім секція.

І нарешті я вдома. Ура! Відпочинок. І, здається, я мала б вже спати без задніх ніг, але ж ні. Я пишу це. Просто справді зібралося багато емоцій. Цей тиждень пройшов у шаленому темпі. Мені подобається, що я вічно зайнята чимось цікавим (навіть і практичні цікаві, просто стомливо), але наближення вихідних робить мене ще більш щасливою. Ура!

P.S. картинка бонус

y85fy1bknxc