ОА не була б ОА, якби 18 жовтня тут не відбулось реальне свято. Ми відзначали день народження нашої рідної академії (а їй вже, на хвилиночку, виповнилось роки!)

Свято почалось з моєї групи, тому що ми, знехтувавши власним сном, почали зустрічати студентів біля арки, роздаючи записочки з побажаннями до свята. Шкода, що побажань вистачило не на всіх, бо вони дуже швидко розлітались — кожен хотів отримати “гарного настрою” або “посмішку фортуни”. Щоправда, цю невеличку акцію ми затіяли дуже таємно, щоб було неочікувано.

А от після першої пари почалось неймовірне. На репетиції нашого танцювального флешмобу у всіх завмирало серце, тому що лишалось ще трохи до нашого виступу, який ми старанно тренували два тижні. Це був дуже крутий і приємний досвід для мене, тому що я познайомилась з багатьма людьми з інших факультетів і спеціальностей. Відтанцювали на славу, більшою мірою завдяки аплодисментам, що лунали щоразу, коли ми змінювали фігуру, наприклад, коли число “1576” змінилось на слово “Біблія”. По закінченню флешмобу ми трохи засумували, тому що “куди ж тепер щодня о 16:30 ходити?”. Гадаю, наступного року теж прийматиму участь у цьому заході. 🙂

Опісля флешмобу нас очікував ярмарок. Але валюта була особлива (як то кажуть, стійкіша за долар) — “бджолики”. За бджолики можна було придбати собі купу смаколиків (мені здається, я стільки солодкого в житті не їла). В той же час відбувалось “шоу талантів” різноманітних танцювальних гуртів, музичних виконавців, а хтось декламував поезію. Поруч з місцем проведення ярмарку знаходилась фотозона (я не встигла сфотографуватись через велику чергу), можна було зазнімкуватись з бджілками (і, можливо, принести комусь з них перемогу в конкурсі “Найкраща бджілка”) або зробити сольну фотографію з табличкою “я — психолог!”. Окрім того, всюди продавались сувеніри, можна було зайнятись благодійністю і придбати за невелику суму малюнок учня інтернату для дітей з вадами слуху. А можна було завітати на гру “Що? Де? Коли?” або на якийсь інший захід, який відбувався цього дня.

Надзвичайно запав мені в душу цей день, сподіваюсь, наступного року буде ще краще, ще грандіозніше і ще веселіше. Усім віват! 🙂