Ось минуло уже два місяці з тих пір, як я стала студенткою Острозької академії.  Чи змінилось щось для мене? Так, дещо таки нове. Місто, люди, плани і цілі. Що залишилось? Купа книг, недоспані ночі, це «прекрасне» відчуття, коли ти, на диво, за 2 години сну встигаєш «перезавантажитись» і знову братись до роботи. Але, чесно кажучи, воно того варте. Адже академія надихає, спонукає діяти, брати максимум  від життя, творити, творити і творити!

Останнім часом мої дні в ОА мало насичені подіями. У розкладі все більше синього, а це означає, що не за горами іспити і серце так несамовито б’ється, відчуваючи понаднормову дозу кави, яка чекає попереду. Хоча, сидіти за книжками цілодобово – теж не вихід! Ось, до прикладу, минулого тижня відвідала мега круту подію, вже традиційну для ОА – «Гуртом». Цей крутезний концерт-змагання між гуртожитками саме те, для чого варто присвятити вечір. Цікаво спостерігати, як студенти відстоюють честь гуртожитків і як за своїх вболівають глядачі. Найбільше вражає те, як люди відкриваються на сцені по-новому. Вони ніби перероджуються з тихих і сором’язливих у неймовірно харизматичних і талановитих. А ще краще бачити на сцені команду, справжніх друзів, які підтримують один одного і з якими і прожектори в лице не так сильно світять).

Нещодавно дізналась ще про один шанс не сумувати в Острозі. ФРІ Острог – те, що може додати у життя трохи фарб. Зокрема, дізналась про літературний вечір, який запалив мене просто до глибини душі. Моя любов писати, яка так щиро виливається на папері віршами, прозою і власне, блогами – нарешті знайде свій вияв перед публікою. Сподіваюсь, мені випаде шанс відвідати цей вечір і трохи відволіктися від компанії книг і конспектів.

А взагалі, просто навчатись – не цікаво, бо є шанс загубити себе поміж рядків конспектів. Навчайтесь з розумом і вмійте знаходити нові можливості. Шукайте себе і відкривайте щось нове. Плануйте час і робіть усе аби бути щасливим, ОА ж бо просто створена для цього!