Привіт усім! Сьогоднішній блог буде супернасиченим емоціями! Навіть не знаю з чого почати, бо цей тиждень був справді нереальним. Стільки вражень, що словами важко описати. Отож, все по порядку.

Як і минулого тижня, усі дні я провела в святилищі творчості і натхнення – культурно-мистецькому центрі. Лише цього разу усе було набагато серйозніше, репетиції ретельні і якісні, все швидко і продуктивно, бо концерт вже зовсім близько. Так пройшло три дні, заповнені до краю піснями, музикою, сценками і довгими дорогами до КМЦ. І нарешті настав той день якого всі чекали і так боялись – день концерту!

Вранці ми знову усі зібрались у КМЦ, провели дві чи три генеральні репетиції і розійшлись додому, аби надати собі належного зовнішнього вигляду і внутрішньо налаштуватись на вечірній концерт.

З півтори години до початку ми усі вже були напоготові і сиділи в гримерці, чекаючи свого зіркового часу. Хвилювались усі, хто трошки, хто дуже сильно і це було помітно. Насправді, важко опанувати себе, коли навкруги купа людей і хвилювання від кожного, як туман, просто висить у повітрі. Але, на щастя, більш досвідчені старші курси допомогли налаштуватись, ми всі разом зібрались  духом і поспішили на сцену.

 

Ось і настала ця мить. Зал заповнений, на сцені горять вогні, посмішки на обличчях і правники відкривають концерт піснею. Атмосферно…

Перший курс, звісно виступав першим. Чесно сказати, як на мене, дебют на сцені ОА пройшов вдало. Недарма було проведено стільки репетицій і витрачено стільки сил. Кожен зміг проявити себе, усі здружились і ці два тижні проведені у КМЦ запам’ятаються нам надовго. А попереду візитівка! Вдвічі більше репетицій, грандіозний концерт, і знову круті емоції!

На фото наша весела і дружня команда!