На годиннику зараз 06:45, я сиджу в автобусі і їду в Острог, мені сьогодні дуже везе з транспортом так як і таксі і автобус дуже комфортні та й людей мало. Таксі і мене було дуже швидке, мені здається ми дохзали за 3-4 хвилини, я як тільки сіла в машину він як рванув, я на хвильку злякалася, за те мы прибули вчасно, тобто я прийшла сіла в автобус і він майже зразу рушив, сьогодні я надіюсь я точно не спізнююся ахахаха, що ж щасливої мені дороги.


Зараз неділя і я сиджу на ліжку і пишу цей пост. Почнемо з того, що я отримала 4 з української мови ааааа, це дуже класно, я дуже рада, я б сказала деталі, але знаю, що ці посты читають всі, тому краще не буду так ризикувати. На цьому тижні був Freshers day (був присвячений Halloween), на якій я благополучно запізнилася, але не через мою вину ахахаха, я справді не винна.

Справа в тому, що це був четвер, а в п’ятницю мав бути день народження нашої викладачки з англійської, тому ми пішли купляти букет, ми зайшли в один магазин – там були квіти, але дорогі, а ми як але би студенти, тому пішли далі. Я не могла йти швидко через те, що в четвер пішла на шейпінг(фітнес) і мені дуже боліла нижня частина тіла ахахаха, я так класно все пояснюю, помітно, що я філолог. Так ось, дівчата з якими я йшла побігли, а я спокійно, повільно йшла за ними, але не все так просто, коли я дійшла до квіткового магазина, вони вже обрали букет, але в них не було достатньо грошей, тому я залишилась  з букетом, а вони знову побігли ахахаха тільки вже знімати гроші. Після покупки, мы звичайно пофотографувались (ми ж дівчата) і пішли на Freshers day, де були десь хвилин 30-40, вони там співали, танцювали, фотографувались, пили чай, та повинні були найти 3 маленьких листочка, я як головна активістка побігла шукати їх, але моя неуважність мене підвела, і я не знайшла, а дівчина, яка була за мною знайшла, і залишилась без подарунка, але я не образилась ахахаха. В п’ятницю я приємно здивувала викладача з СІТу (Інформатика) я зробила  однією з перших те що він задав, ще й правильно, я молодець ахахаха (моя скромність).
А тепер приступимо до теми, мого блогу. Так ось в четвер був тяжкий день, тому я настільки стомилася, що поклала ключі на стіл біля ліжка, а далі прибирали і разом з сміттям викинула і ключі. На ранок, коли потрібно було виходити з кімнати, я й моя сусідка помічаємо, що немає ключа, і в голові паніка, я не знаю, що робити, я біжу до вахтера і прошу ключ, заходжу в кімнату збираю всі свої речі і маю виходити, але розумію, що якщо я зараз його не знайду, я ніколи його не знайду, тому починаю шукати, де я тільки не лазила в нашій кімнаті😂😂😂, потім починаю створювати в голові хронологічно послідовність подій, і така Смітник ахахаха, ви не уявляєте настільки я була рада, коли їх знайшла, вибігла я з гуртожиткав 09:00 (час коли починаються пари), на моє щастя, їхала маршрутка, тому я під’їхала і запізнилася лише на 7 хв, в цей день ще й було день народження нашої викладачки, тому забігала я в аудиторію зі словами Happy birthday. Ось така весела історія.
А щодо шапки, то одягайтеся тепліше, я розумію дівчата хочуть виглядати дорослішими (можливо й ні, і у вас інша причина не одягати шапку), але що б там не було здоров’я повинне стояти на першому місці, і коли голова в теплі, то все буде добре(я прст не знаю, що там потрібно сказати після то ахахаха). Особисто я, коли в холодну погоду без шапки в мене так сильно починають боліти вуха, що це капець якийсь, я потім в гуртожитку сиджу в шапці і грію вуха ахахаха.
Цей пост вийшов маленьким, бо не був надто насиченим, через що я й казала, що коли пишу пост за 2 тижні він виходить не великим, тому що за один тиждень не відбувається багато речей.


А в даний момент я йду тільки снідати, а на годиннику вже 11:53, люблю довго спати, а потім біжу писати реферат з мовознавства, бо дехто дуже любить все відтягувати до останнього.
Ну що ж думаю на цьому поки що все. Спасибі за увагу, з вами була ваша таємна першокурсниця зі своєрідною життям ахахах.  Піс✌️ (pace – positive attitude changes everything – позити