Осінній привіт, тобі, любий друже, хто побачив мені за те, що я так рідко викладаю блоги, і за те що далі читаєш і не забуваєш.

💕🍁 Ці тижні, мабуть були найважчими у моєму житті, оскільки до гори матеріалу який треба написати, вивчити, знати, домалювалася і всіма кохана осіння застуда🤷🏻‍♀️🧣. Надалі я буду старатися писати частіше і більше🦋🧡.

А як щодо цього тижня, так тут справді є про що писати. Адже Академії вже 25 років!!!!🎉🎊🎁🎉🎂🍾. І звичайно таке свято одними тільки привітаннями не відбулося)).

Приємним було вже те, що цього дня, в п’ятницю, були відмінені майже всі пари (окрім 1, якої в нас все одно не було😉.

Починалося все з ярмарки, де в обігу була спец валюта – бджолики, за які можна було купити все: від сувенірчиків з символікою ОА та чудесної хендмейк випічки до балів. Балів!!!(кажу чесно, це мабуть єдині бали які тут можна купити❤😆).

Ви коли небудь бачили нашого ректора? А в костюмі пасічника😎😏? А ще милі бджілки від кожного факультету зробили цей день ще більш атмосферним.

Наша ОА – це не просто університет, це великій дружній вулик, де про кожну бджілку пам’ятають, і де навіть трутні – люблять працювати❤.