Привіт усім, мої любі друзі! Ось і закінчився перший місяць навчання в ОА. Які мої враження? То було щось просто неймовірне! Тут кожен день наповнений враженнями і емоціями. Чим довше я тут – тим більше закохуюсь у це місце!

А зараз трохи більше про цей тиждень. Взагалі, він був досить насиченим. Першою подією, яка залишила по собі веселі спогади, була гра «Що? Де? Коли?».

Насправді, досить весело, коли ти дізнаєшся про гру вранці і після другої пари починаєш шукати команду. Врешті-решт, знайшлися сміливці і ми учотирьох вирішили перевірити свій інтелект. Скажу відверто, ми не виграли нічого і це цілковита печаль. Але, важливо те, що нам неймовірно сподобалось, ми трошки напружили мізки, трошки посміялись і загалом круто і з користю провели час.

Далі – більше. Вже ось-ось настане День юриста – свято всіх свят для кожного студента Інституту права. А там, відповідно, і тиждень факультету. Підготовка триває щоденно і щогодинно. Ці тригодинні зібрання, на яких або кидають ідею за ідеєю або усі сидять в очікуванні музи, написання пісень на перервах під аудиторією – такі моменти варті уваги. Важливо те, що кожен тут має можливість проявити і реалізувати себе, головне хотіти цього!

І насамкінець, епогеєм цього тижня стала мега подія – Всеукраїнський юридичний форум. Довелось навіть жертвувати вихідними і маминими млинцями, які я могла отримати вдома. Але, саморозвиток – важливіше за все! Тому суботній ранок я провела слухаючи лекцію з податкового права (чесно кажучи, на першому курсі такі лекції це ще те «задоволення», хоча, навіть не розуміючи половини зі сказаного, було цікаво). Далі – веселі ігри, тімбілдинг, чаювання і нові знайомства, неймовірні знайомства! І знову круті спікери, безліч цікавої інформації, досвід і величезна порція мотивації!  Більше того – тепер я майже член Ліги студентів Асоціації Правників України. Це настільки круто, що досі не можу повірити!

Словом, як бачите, в Острозі не сумно навіть на вихідних. Головне – бачити можливості, ловити їх , прагнути до чогось, адже це ваше життя і воно в ваших руках!