Власне, сьогоднішній блог буде про мій напружений (вкотре) тиждень, купу домашки і кілька літрів кави, а ще про те, що мене тут оточує. На якійсь особливо сонній парі сиділа і малювала таку ілюстрацію до свого нинішнього життя (але вам малювати на парах не раджу, хіба що ви так краще концентруєте свою увагу, як я, до прикладу).

 

По-перше, втома, мішки під очима і недосипання. Комусь здається, що такий “коктейль” – це просто катування, але я знаходжу в цьому особливу академічну романтику. Прокидаєшся з сигналом будильника, снідаєш, вмиваєшся, забуваєш (читати: лінуєшся) зробити ранкову зарядку, трохи дивишся у стелю, збираєш сумку, одягаєш свій найзручніший светрик (а не тяжку, неприємну шкільну форму!), перевіряєш в розкладі, в яку аудиторію треба йти і біжиш на пару — це ті зайняті будні, про які я мріяла ще влітку, тому що я дійсно кайфую з таких днів, коли все розписано годинами. 🙂 Не знаю, як там в інших спеціальностей справи, але на психології за весь місяць навчання день починався з другої пари лише одного разу, так що ми постійно чимчикуємо на першу, стараємось не заснути на ній і концентрувати увагу на лекції. Особливо важко буває це зробити в холодні дні, коли дорогою до академії встигаєш замерзнути, а в аудиторії так тепло, що розслабляєшся і до сну тягне ще більше. А потім, чесно відбувши 3-4 пари і заробивши декілька балів на практичній (а під час великої перерви можна ще завітати у “Віп”), повертаєшся додому, виконувати домашні завдання або відпочивати. Іноді ми збираємось частиною групи і разом обідаємо або просто виходимо на прогулянки, або ж збираємось у бібліотеці, щоб підготуватись до практичних.

 

Зате як приємно на вихідних спати до обіду! Насолода має сенс лише тоді, коли вона не входить у звичку.

 

По-друге, кавачай і спокійна музика на фоні. Кави дійсно пити починаєш у кілька разів більше! Перед парами, серед пар, після пар, коли виконуєш домашку чи готуєшся до практичної, дуже приємно перемкнути увагу на ковток гарячого напою. З чаєм відбувається те ж саме.

 

По-третє, моїм девізом стала фраза, яку дуже любить використовувати моя мама. Ніколи не кажіть “важкий день”, завжди кажіть “насичений”. І справді, коли у тебе в розкладі стоять одна за одною три пари, відмічені блакитним кольором (що означає практичне заняття), то настрій піднімає розуміння того, що це називається “насиченість” і це зовсім не важко, просто треба бути готовим і впевненим у собі!

 

На цьому буду завершувати. Хочу всім порадити оточувати себе приємними речами і створювати собі хорошу навчальну атмосферу під час найбільш напружених днів, тому що стреси — це зло, яке погано впливає не лише на ваш настрій, а й на фізичне здоров’я. До зустрічі у наступному блозі!