Привіт, мої найкращі читачі!

Вже востаннє вітаюсь із вами тут… І, насправді, навіть не знаю як описати свої відчуття… Рік пролетів неймовірно швидко і вже закінчився мій перший, такий насичений і яскравий рік навчання.

Як ви вже знаєте, академія довгий час була моєю мрією, тому коли я дізналась, що можу тут навчатись – це був найкращий день мого життя! Пам’ятаю свої перші пари, перші практичні заняття, перші бали, перші модулі та іспити. Здається, ніби це було так давно, адже увесь рік був сповнений чогось нового…

Мабуть, як і кожен абітурієнт, я надзвичайно хвилювалась, думала, а як же все складеться, як заробити авторитет у новому колективі, як знайти своє «місце під сонцем» як то кажуть). Але насправді, все було не так і страшно. Адже Острозька академія – це як велика родина, яка одразу приймає тебе з любов’ю.

Сидячи зараз тут, усвідомлюючи, що рік підходить до кінця і аналізуючи усе пережите, я розумію, що я зробила все і навіть більше з того, що хотіла за свій перший курс. Я ловила кожну можливість, намагалась зробити все, аби цей різ запам’ятався. І зараз з упевненістю можу сказати, що в мене це вийшло!

Тож, чим запам’ятався цей рік:

  • Ліга студентів АПУ – це те, що не давало мені сумувати ані хвилини)
  • Legal Hackers – хоча з’явились нещодавно, але теж залишили свій слід
  • Рада правників – бути головою інформаційного підрозділу на першому курсі – ще те випробування) але я впораюсь!
  • Власне навчання – успіхи і невдачі, модулі та іспити – це все залишиться у пам’яті!
  • Брейн-ринги, квести та інші подібні розваги – це моя улюблена частина – те, що я справді обожнюю!
  • Концерти, співанки – те, без чого і ОА – не ОА!
  • І, нарешті, блог – моє захоплення, те місце де я відкривалась і справді могла поділитись думками і подіями з життя.

Отож, дорогі мої читачі. Я щиро сподіваюсь, що була для вас цікавою і корисною протягом цього року. Надіюсь, що ви знайшли у моєму блозі щось для себе і відкрили Острозьку академію по новому.

Чесно кажучи, я не хочу прощатись із вами, але, на-жаль, це треба зробити. Проте, я не скажу вам «прощавайте», я скажу – «до зустрічі»!.

До зустрічі в Острозькій академії!