Привіт, любі читачі!

Сьогодні не писатиму багато. Бо насправді за цей тиждень не сталося нічого такого аж надто цікавого. Проте, трошки розкажу про свій тиждень і ще розповім чого чекати далі. Бо квітень та травень і справді обіцяють бути цікавими.

Отож… По-перше, увесь попередній тиждень у студентів першого та другого курсів інституту права було ще те «випробування». 21 лекція з Кримінального права – це вам не жарти! Звісно, це було цікаво, все ж таки новий предмет, справді хороший викладач. Але ця «улюблена» аудиторія… Таких в академії небагато, але кожен встигає «насолодитись» цими крісло-партами. Якщо вирішите вступати до академії то ще познайомитесь з улюбленими П-4 та П-5. Бо ми ж за цей тиждень «насолодились» ними сповна, проводячи тут щодня по 4 пари.

Але це не найголовніше.

Цього тижня у нас була зустріч із одними з засновників Острозької академії. З тими, хто був тут з часів її відродження, хто бачив перших спудеїв, хто взяв на себе відповідальність відродити історичний заклад, створити новий осередок освіти. Це було два професори, викладачі Острозької академії, юристи, Колос Михайло Іванович та Ковальчук Віталій Богданович, які не тільки бачили як відроджується академія, а були засновниками Інституту права. Від них ми змогли почути не тільки про становлення і розвиток Інституту, а й про перших студентів, про те, що запам’яталось за ті часи і чого ж не вистачає сучасній молоді.

Окрім цього, до нас на зустріч приїздив народний депутат України Руслан Сидорович. Сам він є не тільки політиком, а й юристом, отож ми мали змогу почути не лише про політику, а й про юриспруденцію і задати будь які хвилюючі нас запитання.

На додачу, коротко розповім про те, як правники вміють відпочивати. Адже цього тижня увесь перший курс вибрався до лісу на весняний пікнік. Це звісно було весело і незабутньо. І я справді рада, що завдяки ОА я знайшла нових друзів і познайомилась з такими чудовими людьми!

А ще наступного тижня Острозький осередок Ліги студентів АПУ запрошує усіх на ролики. Тож будемо розважатись і повернемось у безтурботне дитинство!