Hello, мої любі! Готові до зимових свят? Особисто я давно!Незважаючи на кілька предметів, які лишилось здати. Як там з новорічним настроєм? Сподіваюсь я не одна вже цілий місяць співаю «Jingle Bells» і розвішую вогники по квартирі. Мій розум вже настільки заполонив цей святковий дух, що я і думати ні про що інше не можу. Але зараз, мабуть настав час підвести маленький підсумок усього, що я встигла зробити за ці кілька місяців, чого навчилась, з ким познайомилась і що спробувала.

Взагалі,скажу чесно, перший семестр не був легким. Стільки недоспаних ночей,переживань, злетів і падінь… Але, насправді, це було незабутньо. Думаю, до кінця життя буде пам’ятатись перша пара, перше семінарське, перший модуль і перший залік автоматом) Посиденьки з друзями за кавою коли немає пари,обговорення практичних на перервах усією групою, спільні проблеми, спільні рішення…

Згадуючи усе це, зараз з упевненістю можу сказати, що не жалію про жодну мить, котра спонукала мене вступити сюди, не жалію про жодне рішення. І що б там не говорили про академію, як би не відзивались про Острог – я, тепер вже як жительцього містечка, і як студент академії можу запевнити вас: це неймовірне місто і неймовірне місце – академія!

Ще кілька слів хотілося б додати щодо сесії. Особисто від мене кілька лайфхаків:

  • Готуйтеся до усіх практичних і пишіть усі конспекти. Повірте– вам вони точно знадобляться!
  • Не панікуйте, коли не можете щось вивчити чи коли чогось не знаєте. Ви усе зможете лише візьміть себе в руки і трошки попрацюйте0
  • Робіть перерви! Не можна вчити усю ніч, не стаючи з-за столу.Годинка-півтори навчання, а тоді зробіть собі чашку чаю, помилуйтеся нічним небом і подумайте яке прекрасне життя
  • Усім відомий вислів: «Не наївся – не налижешся!». Для мене особисто це абсолютно не так. Переглянути конспект ніколи не завадить ( лише не перевчіть, бо буде гірше)
  • І останнє – добре поїжте!) Не знаю як у вас, а особисто мій мозок, коли голодний, варить погано. Тому чашка чаю, чи пластівці на ранок вам точно не завадять!

Ну ось мій маленький перелік порад) Звичайно, судіть по собі і робіть так, як краще вам, але, сподіваюсь і мої поради комусь допоможуть.

А наостанок хочу розповісти вам ще одну дуже цікаву новину. Усі ми незалежно відвіку чекаємо чудове свято Миколая. Навіть дорослі чекають на подарунки від рідних. Але є дітки, яким немає кому купити подарунок. Це діточки з дитбудинку. І студенти Острозької академії вирішили подарувати цим маленьким сонечкам трошки щастя і стати їх Миколайчиками. Наша група теж долучилась до цієї благодійної акції і купила подарунки для трьох діточок. І це справді вартісно і незабутньо – робити приємне тим, хто цього заслуговує і бачити в маленьких оченятах іскорки щастя. Тому будьте милосердними і щедрими, творіть добро хочаб для своїх рідних. І не забудьте порадувати рідних своїм подаруночком)

Гарних вам свят друзі!