Привіт, привіт, любі колеги і коліжаночки!

За вікном наче б грудень, але погода щось зовсім не зимова. Хоча новорічний настрій все одно підкрадається навшпиньки і в голові вже більше тижня грає «let it snow». Але до нового року ще далеко, а от до іспитів дуже і дуже близько. Але сьогодні не про це.

Вже неодноразово я розповідала вам чим можна зайнятись у академії, окрім лекцій, і які можливості відкриті для вас тут. Зараз, думаю, варто це все узагальнити. Отож:

  1. Ліга студентів Асоціації Правників України

Ну тут, думаю, зрозуміло, що це «чисто юридична штучка». Всеукраїнська організація, що об’єднує юристів і студентів-правників по всій країні. Відкриває для вас можливості саморозвитку, практики, вдосконалення знань. Допоможе проявити себе, відвідати безліч корисних заходів, познайомитись з успішними людьми, визначитись із професією. Якщо раптом ви плануєте вступати на право, не роздумуйте і вступайте у Лігу. Я це зробила з перших днів і жодного разу не пошкодувала!

  1. LESC(Legal English Speaking Club)

Ну це також, як ви розумієте, «двіж» для правників. Просто щотижневі сесії розмов англійською, організовані студентами. Про що тільки не говорили: кримінальні злочини, булінг, глобальні проблеми людства і подібні крутезні теми. Навіть незважаючи на те, що іноді ці сесії є пізніми, але повірте, це того справді варте! І не соромтесь приходити якщо ви погано знаєте англійську, бо це і є той шанс її підтягнути!

Якщо що, такі штучки є не тільки для правників, тому вивчити англійську у вас буде шанс точно!

  1. Волонтерство

Якщо ви добра душа, завжди готові протягнути руку допомоги, а особливо рідній академії, тоді вам до волонтерської спільноти ОА. Тут завжди і для кожного є робота і постійно повинні добряки-волонтери, які готові присвятити свій час для суспільного блага.

  1. Благодійність і соціальне підприємництво

Думаю це не менш важлива річ, до якої і справді варто долучитись. Бо основне завдання академії не лише випустити професіоналів у своїх сфері, а й виховати у студентів вміння приносити корись, думати про інших, робити все на благо суспільства.

  1. Концерти, батли, зустрічі і тематичні вечори

Це саме те, що треба для студента у такому маленькому містечку як Острог. Тут точно є можливість круто організувати своє дозвілля. Адже академія то не тільки місце для навчання, а й простір для культурного, творчого розвитку. Тому не сумнівайтесь – сумно не буває!

  1. Інтелектуальні ігри, дебати, брейн-ринги, лекції

Ось вам і можливість застосувати свої знання. Не весь час же зубрити?) Треба і випробовувати свої сили, оцінювати результати. Такі круті штучки тут відбуваються постійно! Найголовніше. Не прогавте свою можливість і не бійтесь пробувати щось нове!

 

Це тільки маленький списочок того, що ви можете робити поза парами. Для кожної спеціальності і факультету, для кожного студента будь-якого курсу тут знайдеться місце і можливість проявити себе, спробувати сили і показати таланти. Головне НЕ БУДЬТЕ ПАСИВНИМИ!!!

 

  1. PS. Не думайте, що я за цим усім забуваю про навчання) Вчитись треба, наполегливо, постійно! Але не загубіться серед конспектів, бо спогади самі себе не створять!