Привітики усім! Сьогодні зрозуміла, що недарма взялась писати для вас. Адже коли увесь тиждень засипаний семінарами, модулі вже близько і вже помалу заповнюється заліковка – мізки закипають. А вести блог – це як кілька хвилин релаксу і чудова можливість поділитися із вами чимось цікавеньким.

Цього разу розповім вам про один неймовірно стресовий, але, тим-не-менш, крутий захід, що відбувся нещодавно. Отож, одного прекрасного вечора, коли за вікном вже з’явились зірочки, я сиділа спокійно у компанії своїх друзів – конспектів, допивала чай і думала про вічне. Здавалось, цей вечір не віщуватиме нічого особливого. Аж ось телефон видав знайомий звук – сповіщення із facebook. Перша думка, яка з’явилась у голові: «Знову цей спам!». Та все ж, на щастя, я вирішила не ігнорувати і переглянути що ж там новенького. Як виявилось, це було повідомлення із спільного чату Ліги студентів АПУ. І ось тоді я дізналась ці чудові новини! «Для вас, першокурсники, Ліга студентів АПУ організовує брейн-ринг з ІДПЗК(Історія держави і права зарубіжних країн)» Оце так новини на вечір! Звичайно, не була б це я, якби одразу не почала шукати команду. На щастя, це вдалось зробити досить швидко (таких ініціативних як ми ще пошукати).

Увесь тиждень ми були в очікувані і напрузі: що ж це буде?. Ось нарешті настав той день і, скажу відверто, нервувала я дуже! Запитаєте чому? Так, здається, це дрібниці, лише гра і не більше. Повірте, коли це ІДПЗК, перед вами сидить викладач, який судитиме і в голові такий хаос що думати важко – то ще той стрес. Але говорячи про це зараз, можу запевнити, що насправді це було дуже весело і круто. Особливо у ті моменти, коли ти не знаєш точної відповіді, вигукуєш перше, що прийде в голову – і це виявляється правильно! Оце таки щастя! Ну, як-не-як, хвилювання були недаремні і своє друге місце ми отримали заслужено. А в добавку ще й цілу гору емоцій і круто проведений вечір (і додаткові бали за ініціативність).

Як висновок, мушу вам сказати таке: якщо вам щось пропонують – беріть і не задумуйтесь і не втрачайте шанси. А, головне, вірте у свої сили, пробуйте щось нове, помиляйтесь і знову пробуйте. Бо у цьому і є вся краса життя!