А спонсор показу: “Навчання в суботу” – приїзд вельмишановних послів.

Вельми шановні посли.

“Встановимо 10-й рекорд в Острозькій академії”.

Тиждень обіцяв безліч цікавих подій. І він стримав свою обіцянку. Розпочнемо з..

Волонтерство. Факультету РГМ запропонували взяти участь в проведенні прийому зустрічі гостей університету. Через те, що це мало бути в робочий день суботи, багато людей відмовилось, одначе знайшлись і ті, хто виявив активність. Серед цих людей опинилась і я. Бюджетники, задля забезпечення себе стипендією мають додатково заробляти волонтерські години, а це одна з чудових можливостей. Нас збирали приблизно два рази з метою забезпечення кожного волонтера потрібною інформацією.

Стармон. Університет має декілька корпусів. Один з них є старомонастирський корпус, адже він знаходиться на території минулого перебування ченців. Це старе та невеличке приміщення з круговою системою розташування. Студенти кличить його скорочено “стармон”. Тут розташувались деканат Гуманітарного факультету,  кафедри факультету Міжнародних відносин та Політико-інформаційного менеджменту. В стармоні відбувався квест “Старий монастир” та зустріч волонтерів. Тут дуже холодно і трохи навіть лячно.

День Х. З швидким потоком годин нас усіх наздогнав “день ха”. Приїзд гостей перенесли майже на годину раніше. Кожен волонтер боязко рахував хвилини до власної місії аби провести все чітко, гарно та добре. Працював гардероб, музей, кава-брейк. Бігали від прибиральниці до хорового співця. Все пройшло як по маслу. Кожен спрацював добре. Після розважальної програми для послів, кожного студента чекало відкрите засідання в форматі “питання – відповідь”, де Острозька академія в ювілейний раз була занесена до Книги рекордів Гіннеса.

Віват.

Підсумок тижня:

1. Попереджай викладачів про свою відсутність з поважної причини.
  2. Не спіши ховати теплі речі.
  3. Вдягай варюшки.
  4. Не говоріть те, чого достовірно не знаєте.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм:@spanish_tomat