На острозькому фронті тепло та сонячно. Триває продуктивна робота над створенням майбутніх професіоналів та продовжується процес розвитку. Я знову готова до виконання вже сталої традиції інформування Тебе.

Відпрацювання. Цей підпункт не буде стосуватись пропусків пар в індивідуальному порядку. Річ зайде про групове відпрацювання пари. На тому тижні, з причини проведення лекцій від американців, година з фонетики була пропущена, однак “в нас пари нікуди не діваються”. Як результат, моя підгрупа була змушена готувати більший обсяг домашніх завдань та додатково залишатися після занять. Отже, подумай тричі перш ніж відпроситись.

Профорієнтаційний тест. Його пропонують пройти всім курсам з різними профільними спрямуваннями. Цей тест унікальна розробка, що сумує твої інтереси та здатності. Ти відповідаєш на питання впродовж пари. Наприклад, у першого курсу визначали спрямування, де ти маєш змогу повноцінно розкрити себе. Рекомендую пошукати більш детальну інформацію на сайті Острозької академії. Особливо тим, хто ще не визначився з вступною компанією.

Репетиції як вічність. В університеті все ще триває підготовка до дня академії. Не впевнена на що чекати, однак репетиції флешмобу тривають. На цьому тижні, ми змогли скооперуватись та нарешті створити пару фігур.

Піцерія. Як виявилось, замовити одну піцу дешевше, ніж купити два паніні. В цей четвер мене чекала цікава прогулянка з коліжанками до “Маестро” (єдина піцерія в Острозі). “З’їсти одну піцу самостійно”, звучить смішно? Ні, реально.

Візитівка. Навколо потроху зарухались тандеми команд різних факультетів у підготовці до важливого заходу. Ще не має точних дат та ідей, однак я триматиму вушка на готові.

Пан Коцюк. Викладач з предмету Сучасні інформаційні технології. Між нами трапилась історія комічного жанру. Я сиділа в системі Moodle та переписувалась з однокурсницею. З бажанням написати ще одній пані, я не помітила як вибрала вікно діалогу з викладачем. “Прівіт, Катя. Як справи? Як СІТ?”.  Це було щось. Я хотіла забути про подібний випадок, тому видалила повідомлення. Ввечері на мене чекало повідовлення: “Я звичайно не Катя, але все нормально, СІТ – теж”.

Міф про негативних викладачів розбито.

Підсумки тижня:

1. Спілкуйся з людьми навколо тебе.

2. Пропонуй ідеї та готуй жутки на візитівку зарання.

3. Ходи на репетиції флешмобу.

4. Питай в старости про події ОА.

5. Не завозь додому літніх речей.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat