Майже чотири місяці пролетіло з того першого дня, як я стала студентом Національного університету “Острозька академія”. Перший семестр відчутно змінив мої погляди на життя. Це стосується далеко не лише наукових дисциплін. В будь-якому разі, в мене немає почуття шкодування щодо обраної спеціальності чи університету.

Предмет БЖД. Предмет, який зовсім неочікувано з’явився в розкладі. По суті, це курс Основи здоров’я, що веде три різних викладача з трьома різними дисциплінами. Медицина, національна безпека і трудові безпека. Доволі нудно. Предмет йде як частина фізкультури. Точніше за них зараховують 20 балів з фізичного виховання.

Фонолабораторія. Все. Фінішна пряма. Автор блогів нарешті відходив свої години. Фонолабораторія —  це додаткові години фонетики, а саме обов’язковий пункт в отриманні хорошої оцінки з предмету. Кожного тижня ти мав вибрати день для відвідування лабораторії, суть якої — прослуховування треків з англійською мовою. За неї виставляють 5 балів.

Паніні. Пам’ятаєте мем: “Штани за 10 грн”? Можете про нього забути на території ОА. Тут мем в “паніні за 30 грн”. Воно мале, смачне, але дороге. Проте, якщо хочеться свята, то ви знаєте що купувати.

Голова. Вже не перший тиждень я кричу до голови Братства спудеїв “ГОЛОВА!”. Зараз на цій посаді Богдан-правник. Не знаю чи він вважає мене божевільною, але те що пам’ятає, то факт. Пишу про те, тому що нещодавно із-за цього “ГОЛОВА!” впала на льду біля арки. Ну тож потрібно глядіти під ноги.

Підсумок тижня:

1. Мити голову потрібно раз в два дні. Це чітка формула.
  2. Українська мова навчить проводити наради.
  3. MyEnglishLab, то рвань (WB електронного варіанту).
  4. В ЗВІТ потрібно правильно оформлювати цитування.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat