Вітаю кожного з “сьогодні”, незалежно коли і яке воно в тебе. Ми дожили, пережили та перенесли, цього досить аби насолодитися новими годинами. Сьогодні чудова погода. Сонячні дні приносять неймовірну легкість. Зранку не так важко вставати, а доба не так швидко минає. Що ж було на цьому тижні? Згадаймо…

Прем’єр-міністр. Цей тиждень відзначився прийомом важливої персони. Фото та відео з легкістю можливо знайти в всесвітній павутині. До Національного університету Острозька академія завітав пан Володимир Гройсман. У спілкуванні звичайна людина, яка вміє розрядити обстановку та пожартувати. Він відвідав новий корпус (поки що закритий), храм, музей, а після прочитав лекцію для запрошених гостей: викладачів та студентів академії. Говорив багато, гарно та манірно, однак для себе конкретики я не підкреслила. Сподобалась цитата: “Молодь — це не майбутнє, молодь — це сьогодні”.

10 мільйонів. Пан ректор доволі розумна людина, хоча ні. Це розуміння доволі вузьке аби точно описати пана ректора. Він майстерно випросив для академії гроші, які так потрібні для відбудови нового корпусу, що планують відкрити на 25-річчя альма-матер. На початку розмови сума становила 7 мільйонів. Під кінець 7 мільйонів 280 тисяч. Дали нам 10 мільйонів. Питання куди підуть додатковій 3 мільйони залишається відкритим.

Розмовний клуб німецької мови. На цьому тижні пройшло перше заняття в розмовному клубі поціновувачів німецької мови та культури. Більшу частину присутніх становив перший курс, тому в основному ми грали в ігри та вивчали елементарні фрази. Додам. Другою мовою я вивчаю саме німецьку мову.

Додатковий ДІМ. ДІМ. Звучить доволі тепло, до того часу як ти не прознаєш, що це лише абревіатура повної назви предмету. “Друга іноземна мова”. Розібралися, але Настю, в параграфі зазначено “додаткова”. Ні, це не про відпрацювання. Річ йде, щодо мовних курсів на два місяці, які відкрилися завдяки волонтеру з Франції — Лу. Вона володіє французькою та німецькою, які і виносяться на вибір другої мови в РГМ. За плату 200 грн в місяць, ми займаємося два рази на тиждень. Групи є різні від початківця до майстра.

Підсумки тижня:

1. Не суди людину, доки не знайомі із нею особисто.
  2. Зберігай інформацію для наступних поколінь.
  3. Викладачі читають блоги. (Передаю їм щирі вітання )

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм:@spanish_tomat