Осіння пора в 2018 році неймовірно таємнича. Вона наче неосвічений чародій змішала тепло, мерзлоту, багряне листя та зелену траву. Хоча магія в будь-якому вигляді чарівна, вірно?

День академії. Свято університета щорічно святкується 17-18 листопада. Основний план дійства визначають та розповсюджують за три-чотири дні до. Зазвичай дійство триває півтори дні. На наступний день у кожного зазначена лише перша та друга пара, адже саме тоді розпочинаються такі дійства, як:

  1. Флешмоб. Перший курс демонструє свою дружню роботу у творенні різних символічних фігур перед глядачами. Виконується невеликий театралізований показ, знімається відео. Традиційно, кожен подібний показ “заливається” на Ютуб канал. В цьому році кількість учасників склала понад 200 осіб.

  1. Ярмарок. Кожен факультет має власний куточок на якому виставляє власний товар. Валюта – бджолики. Один бджолик дорівнює 5 грн, їх можливо отримати на пункті обміну. Смаколики, шаурма, футболки, листівки, книжки, малюнки, мерч факультету, фотозони. Що цікаво, на ярмарку деякі викладачі виставляють додаткові бали з свого предмету. Всі кошти йдуть на розвиток Братства Спудеїв.

  1. Конкурс бджілки. Можливість близького знайомства з ректором та конкурс костюмів. Не секрет, що прізвище ректора – Пасічник. Це як певний бренд ОА. Стиль проведення свят. Ректор надягає костюм ідентично до його прізвища, коли декілька представників від факультету – костюм бджілки. Бажаючі побути в подібній ролі мають сфотографуватись з гостями свята, які після скинуть пам’ятку на власну сторінку Інстаграму з індивідуальним хаштегом. Перемогу здобуває той, у кого більше світлин.

Студентський квиток. Чарівна картка з можливостями економії. На жаль, нам склалося чекати її аж до 17 жовтня, однак результат не підвів. Тепер і в мене є посвідчення спудея Острозької академії.

Підсумки тижня: 1. Концерти можуть неочікувано перенести.

2. Довгострокові завдання починай виконувати з першого дня.

3. Не пропускай консультації.

4. Приготуй костюм бджілки.

5. Бери участь у ярмарку.

6. Частіше переглядай поштову скриньку домену oa.edu.ua

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat