Особливо важко покидати власну оселю після довготривалих канікул. Ще й дорога нагадує фільм жахів, як тільки сонечко перестає виглядати з хмар. Мені прийшлось важко. Їхати, сплачувати кошти, тащити сумки та розбирати речі. В цю суботу на мене очікує навчальний план. Чомусь усім факультетам вліпили пари в суботу. Хтось каже, ніби відпрацювання, хтось говорить, що причина в приїзді послів з іншої країни. Достовірно поки не відомо. А що відомо? Що це блог з успішної кухні Острозької академії.

Дорога. Виявилось так, що для міста Хмельницького зовсім не існує населеного пункту Острог. Отож, мені довелося йти ва банк та брати квиток до міста Остріг. П’ять годин сидячи я запам’ятаю надовго, особливо їх згадають мої варенички, що зовсім злиплись навіть у холодильнику.

Понеділок. День обіцяв бути депресивним. Ситуацію значно покращило сонце, одногрупники та швидкоплинність навчальних годин. Diabolus non est tam ater ac pingitur*. Рекомендую пам’ятати про це не тільки у понеділок.

*(переклад з латині) Не такий страшний чорт, як його малюють.

День кар’єри ЄС. Кожен з студентів отримав можливість за власним  бажанням відвідати день кар’єри ЄС. По суті – це збірка лекцій, тренінгів та вправ для покращення обізнаності майбутніх працівників в сфері робочого ринку. Я відвідала лише останні хвилини лекції про написання CV, так як у мене була важлива пара, тому не скажу, що отримала багато корисної інформації, але є і таке ось в академії.

Святкування китайського Нового року. Неочікувано для моєї підгрупи, нас забрали з першої пари ДІМ (Друга іноземна мова). Ми спочатку не зрозуміли куди, однак чарівно прикрашена аудиторія П5, заговорила сама про себе. Роздруковані картини китайських майстрів, тиха музика, фотографи, гарно вбрані азіати, вивіска з назвою святкування.

Нас посадили на стільці, за якими ми спостерігали перші півгодини наступне: пісні, танці, презентацію національного китайського одягу, гра на музичних інструментах. Чудове дійство. Особливо виставка чайної церемонії, плетіння та каліграфічного написання від Лан. Нам вдалось не лише поспілкуватись з native speakers of Chinese language, а й отримати сувенір на згадку.

Не смачний зелений борщ. Була в столовій, що біля студмістечка, десь в четвер. Вікно між третьою та четверную парою. Захотіла Настя супчика. Гадала насолодитись домашньою кухнею. Обирала між зеленим борщем та супом з макаронами. Не пишаюсь своїм вибором. Не люблю зелений борщ, він вправду для мене не смачний.

Підсумок тижня:

1. Готуйся до нових вражень.
  2. Набирай ритм навчання до початку семестра.
  3. Не бійся говорити англійською.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм:@spanish_tomat