Із змін в житті лише інша назва місяця. Своєрідна ізоляція Острога засмоктує тебе у невизначеність просторового часу. Провівши тут місяць, я відчуваю деяку старість магістра. Отже, дослідження місцевості дало свої перші плоди.

Фонолабораторія. Обов’язковий етап для кожного РГМщика, про який я вирішила написати лише тепер. На півгодини ти поринаєш у світ гарної вимови, повторюєш самостійно вправи та отримуєш згодом за це додаткові бали. Все відбувається так: обираєш зручну для себе годину  з 15:30 до 17:00, приходиш, вдягаєш навушники, записуєш себе до списку, слухаєш півгодини треки, повторюєш, йдеш. За щотижневе відвідування впродовж семестру тобі можуть доставити 5 рейтингових балів.

Футбол. Цікаве дійство у формі змагань між факультетами. Його унікальність полягає в атмосфері уболівальників. Кричалки фанатів чути далеко за територію університету. Тут не таке значення має результат, як сам процес. Раджу  хоч один раз висидіти годинку на синьому стільці стадіону.

Скринька ректора. Система одностороннього зв’язку між спудеєм та ректором. Ти маєш можливість написати свої побажання, скарги, пропозиції та прохання на листку, а потім закинути у цю скриньку (біля аудиторії № 15). Пан ректор особисто читає кожен лист та оцінює його в плані можливості реалізації. Моя группа скористалась подібною функцією, аби запросити Лігу сміху.

Американці. Цілий тиждень Острозька академія радо приймала американських гостей, які займались із факультетами, окремо створили тижневий клуб для охочих практикувати англійську та просто радісно посміхались.

Аудит. Для мене не зовсім зрозуміла річ, однак завдяки ній у нас не було декілька пар з англійської мови. Тобто, не дивлячись на безліч відмінностей, навіть тут є можливість профукати години.

Оновлення для блогів. Мій приємний досвід. Нещодавно блогери першокурсники робили фото та навіть давали невеличке інтерв’ю (у вигляді двох питань, щоправда). Тобто, розвиток торкається тут навіть подібних речей. Не лінуйтесь слідкувати за новинами, оновленнями сайту та сторінок у соціальних мережах.

Старий монастир. Неймовірне дійство! Це квест за символічну плату. Його влаштовують для всього університету. В команду від факультету входить сім людей. Концепція полягає в історії нещасного кохання графині. Жанр квесту: містичні жахи. Час проведення: вечір. Місце проведення: старий корпус. Я ладна розповідати про нього тисячу разів, тому… НЕ ПРОПУСТИ!

Репетиція. Зараз розпочалась репетиція флешмобу до дня університету. В ньому бере участь 600 людей, з яких ходить лише 100-200. Статистика так собі, але діло планується колосальних розмірів.

Рубрика тижня. “Подавись сніданком”. Магічним спосібом мій розум не встигав за раннім режимом будильника. Прокидалась я доволі пізно, а збиралась доволі швидко. Однак такі дрібниці точно не стануть на заваді мого сніданку, тому кожного ранку я на очах у моєї подруги давилась різними кашами. Це вже своєрідна традиція, яка, сподіваюсь, не перейде до Тебе.

Підсумки тижня:

1. Ходи та досліджуй територію містечка.

2. Носи з собою термос.

3. Бери до університету улюблену книгу.

4. Ходи на репетиції.

5. В гаманці завжди повинні лежати гроші.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat