.Хееееей, всім привіт!!!✋ Настя – філолог на зв’язку! Ну і продовження моїх сповідань теж)))

1. Відвідуйте заходи в Острозькій Академії, які вас зацікавили. Не баріться. Справа в тому, що я пропустила квест у Старомонастирському корпусі, запис на гурток з танців((( Я подумала, що я щось втрачаю😁😁 Тому, якщо вам буде щось цікаве – відвідайте, зробіть, дізнайтеся. І це стосується не лише дозвілля в Академії 😉

2. Коротко про мій настрій.

Мій mood, як я помітила, можна порівняти з погодою в Острозі. Останнім часом дощовий☔, мінливий та хмарний. Буває сонечко, але його затуляють хмари⛅ поганого самопочуття (знову болить голова, я швидше втомлююся, і не знаю, що з цим робити). Та й ходжу я грізна⚡ (а такого давно не було). Я вже й зробила вечір нічогонероблення, але не допомагає. Можна дослідити схожий стан у моїх одногрупників, знайомих першокурсників. Тому – більше спілкуйтеся. Просто. Мене це, наприклад, останнім часом реально розслабляє. Особливо мозок, який інтенсивно споживає багату інформацію під час навчання. Я вам скажу відверто – хочеться просто полежати на ліжку. Із заплющеними очима, підклавши долоньки під щічки. Отак от. Та я не здаюся і не відлинюю від навчання.

Але, у гуртожитку бувають веселі ситуації. І це піднімає настрій. До того ж, у цьому допомагає кулінарія. Наприклад, імпровізований плов з булгуру і тушонки зі спеціями 😸

Отже, мій стан можна охарактеризувати гучним вигуком “Допоможіть!”😂😂 Може, в майбутньому, я по-іншому оціню це, зрозумію причину цього.

3. Дещо про дружбу та знайомство

Не треба одразу ділитися на кучки, групки у перший же тиждень. Намагайтеся спілкуватися у групі з тими, хто вам цікавий, вийдіть погуляти гуртом. Хто його зна, яка людина матиме схожі думки? З якою людиною вам більш комфортно? Я не можу спілкуватися з великою кількістю людей і знаходити зі всіма розуміння. Хоча, я відкрита до знайомств. В принципі, здебільшого ви будете мати справи зі своїми сусідами по кімнаті. Як на мене, варто з ними дійти розуміння( просте чаювання у допомогу).

Отже, такий у мене тиждень. Такі от веселощі і тяготи життя 😁

💠Якщо ви маєте якісь питання, пропозиції щодо мого блогу, бажаєте просто поспілкуватися, то я завжди відкрита для вас❕

Instagram: @mn.ddddd.28

Telegram: +38(099)220 31 99