Факультет Романо-германських мов здобув перемогу у Візитивці-2018. Кубок передали до деканату, а сертифікати з переможним титулами вивісили на стіну слави. Пролетіло пару днів, а тема результатів лише набирає активності в обговоренні серед переможених команд. Острозька академія теж має право на садочок. Особисто мене, ця тема зачепила не лише зі сторони осудження команди, а й конферанца, позицію якого займав автор даного блогу. Думаю тепер зрозуміла причина затянутого вступу, який завершиться таким висновком: “Вмійте вигравати, вмійте програвати, вмійте вітати один одного”.

Підготовка до візитки — це довгі зібрання, сонні позіхання та втомлені обличчя. Жарти зникають та з’являються у хаотичному порядку. З певного часу до репетиції починає підключатися команда редакторів. Їх основне завдання — не пропустити образливого чи вульгарного жарту на сцену. Так ріжуть мініатюри, вставки або невеликі слова.

Ось перші спроби на сцені. Вони невдалі, адже розмір залу категорично відрізняється від гримерної. Головна проблема –  це мікрофони та центр. Всі працюють із навичками елементарної передачі техніки та вірних позицій. Ближче до виступу, декан дозволяє не йти на пари, тому з ранку і до ночі ви ще раз проганяєте програму. Там недалеко й до генерального показу доробітків перед іншими командами й остання редактура. Хтось змінив за ніч усе, а хтось мав нагоду виспатися. Зали КМЦ заповненні людьми, ось-ось почнуть запускати глядачів. Білети з номером виступу витягли ще тоді, на генеральному прогоні, тому змінити вже нічого не вдасться. Ти стаєш на сцену і тремтиш. Оголошують виступ і ти вимикаєшся. Хочеться віддати все, хочеться зробити шоу, хочеться перемогти, а після лише години очікування результатів, знову сцена і крики факультетів.

Це неймовірно, 15 хвилин виступу пролетіли, ніби сон. Воно було того вате!

Дякую за все і всіх.

Підсумок:

1.    Бери участь.

2.    Будь активним.

3.    Отримуй задоволення від того, що робиш.

4.    Дивись відео з візитівки на Ютуб каналі Острозької академії.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat