Погода скаче від одного стану до іншого. Вона, так би мовити, moody person. Що було на тижні? Так-так, глянемо.

Мюзикл. Факультет РГМ починає готуватися до тижня факультету. Одна із складових подій – це мюзикл. Набір акторів оголосили на вівторок п’ятої пари, і хоча я не мала можливості відвідати подібний захід, впевнена: щось цікаве там точно було. Хоча хлопців досі не вистачає. :С

Це посилання на мюзикл минулого року: https://www.youtube.com/watch?v=KaqbDK8KNIE

День відкритих дверей. До 21 березня 2019 було оголошено набір на реєстрацію майбутніх абітурієнтів до дня відкритих дверей. Учасники мали змогу ознайомитися.. Ах, що за новини. Якщо вас щось цікавить, то зайдіть на офіційну сторінку Острозької академії в Інстаграм. А я скажу таке, було краще ніж в 2018. Гостей не бачила. Була на парі.

Нетішин. Цього тижня мене не було в числі людей, що топчилися в автобусі до Хмельницького, чи додому. Я залишилась тут. А першим, що вирішила зробити в числі обов’язкового – це подивитися Нетішин. Ніколи раніше там не була. Чула, проїжджала, не бачила. Проїзд 15 грн, але в один бік мене радушно погодилась підвезти однокурсниця Ольга. Мій спонсор показу чудової другої половини дня. Ми поїли грузинського хліба, походили по магазинах та й в АТБ заглянули. Що ж. Нетішин – це затишне молоде містечко з більш розвинутими структурами культури та спорту, аніж Острог.

Підсумки тижня:

  1. Захід сонця неймовірний!
  2. АТБ в Нетішини куди більше.
  3. Не варто нехтувати можливістю вийти на вулицю.
  4. Вихідні – це не час для відпочинку, це час для улюблених занять.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм:@spanish_tomat