Що сьогодні турбує студентів університетів? Сесія.

Що сьогодні турбує студентів університету “Острозька академія”? Сесія.

Так наш університет особливий, але не настільки. Структура освітніх програм по Україні одна.

Першокурсник РГМ вчиться 24/7, тому сильних складнощів з здачами не виникає. Правда більшість моїх однокурсників згодні на повторні курси латині замість повного комплексу філологічного різноманіття. То й не дивно, майбутні першокурсники зрозуміють чому.

Канікули. З хороших новин, то нам вже точно визначили термін канікул та дати мовної практики. Відпочинок розпочнеться з 27 грудня 2018 року. Останній екзамен —  українська мова, назначений на 26 число.

Мовна практика — це два тижні після канікул надані студентам на РГМ для самопідготовки матеріалу, який тобі надає викладач англійської мови. Поки я не знайома з переліком завдань, однак викладачі повідомляють про перегляд фільмів, читання книжок, вивчення віршів тощо.

Щодо формули успішної здачі сесії. Готуй все до того, як наступить останній вечір. Зберігай електронні версії всіх творів, рефератів, відповідей до завершення навчального року. А так то, це питання вічне, да і відповіді у кожного свої.

Бізнес. Острог надає можливості молодим та завзятим підприємцям. Все що потрібно для старту це принтер, лиски та комп’ютер. Подібний вид діяльності широко застосовується в практиці та становить особливу актуальність серед студентів. Серйозно, якщо є можливість, то тягни це все сюди.  

Підсумки тижня:  

  1. В “Вінт” друк дешевше ніж в “Віват”.
  2. Зберігай макулатуру окремо. Її багато, але для неї знайдеться окремий смітник.
  3. Качай руки. Тут потрібно багато писати.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat