День четвертий

Так, попереджую. Мене не було на нижче описаних заходах, тому інформація є скороченою, об’єктивною та доволі розмитою. Буду писати в основному, бо це ж краще, ніж нічого. 😀

Speaking Club. Цей розмовний клуб англійської мови працює щотижнево протягом усього навчального року. Він створений на основі факультету Романо-германських мов. Головним по частині утримання та організації тематичних зустрічей виступає наш третьокурсник (на момент 2018-2019 навчального року). Формат довільний, завжди цікавий та корисний в плані нової лексики. На тиждень факультету заняття проходило в форматі обговорення тематики перекладу, лайфхаків та подальшого працевлаштування. Рекомендації, особистий досвід та все в подібному напрямку.

Віденський бал. Неймовірні сукні, магічна атмосфера та казкові рухи. Граційність даного заходу змиває будь-яку конкуренцію (її немає). Дівчата рекомендують відвідати захід, але знаєте.. Не в кожної представниці є хлопець. Чоловіча стать особливо цінується на факультеті романо-германських мов. Знаю, що тут відзначають найліпшу пару та здається навіть вчать танцювати. Відео з заходу минулих років зручно розташовано на Ютуб каналі Острозької академії.

Підсумки тижня:

1.     Наукова конференція на РГМ – це дійсно цікаво.

2.     Завершальної процесії закриття тижня факультету не було.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat