На вулиці червень і я знову взялась за блоги. Особливо важко підтримувати цікавість там, де її не має. В плані.. Нічого особливого не відбувається, такого, щоб цікаво можна було освітити для абітурієнтів. А якщо відбувається, то.. Люди доволі піддатливі на лінощі.

Розповім-ка про те, чого не напишуть інші. Питаєте як в Острозі погода на початку літа? Чи є сенс так розтягувати навчання? Як там презентація с фонетики? Ну-ну, стримуйте себе в руках. Зараз розповім.

Погода. Не дарма ця назва жіночого роду. Літня атмосфера обіймає теплом, сонечком.. Хочеться одягнути легкі речі та поїхати відпочивати. Пари та екзамени відтягують на останні числа, приходиться кваситись та нудьгувати перед бурею. Бурею в усіх її значеннях. До прикладу сьогодні, все починалось неймовірно. Збираюсь на другу пару, все як тре’. Шортики, футболка.. Приходить час третьої пари, як Острог поринає під дощову воду. Грім, блискавки, дощ, вітер. Все із жанру фільмів жаху. Звичайно, люди поховались, очікували завершення зливи, поки десь там бігла Настя до АТБ, бо їй захотілось особливого хліба.

Фонетика. Останнім завданням курсу вивчення практичної фонетики являється презентація тексту (вибір за власним бажанням) на основі всіх вивчених за рік правил та розвинутих навичок. Ти презентуєш текст на пам’ять перед всією підгрупою. Дивне те відчуття, коли саме перед слухачами твій текст йде геть з голови. Скажу чесно, в мене був далеко не ідеальний виступ, але після нього я відчула конкретне полегшення. Закритий предмет відзначався останньою фоткою з викладачем. Віват.

Підсумки тижня:

  1. Носи парасольку та сонцезахисні окуляри.
  2. Думай стосовно літніх планів.
  3. Купуй книги зарання.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм:@spanish_tomat