Кожен блог потрібно розпочинати з чогось нового. Не хочу повторювати вже використанні прийому, тому.. Дякую, що заглянув перевірити новини з мого студентського життя. Переглянемо останні тематики.

8 березня.

Хочу зазначити, що ця дата спершу була “започатковане як пролетарське феміністське свято Міжнаро́дний де́нь жіно́к-робітни́ць. Вперше святкувалося 1909 року в США з ініціативи Соціалістичної партії Америки. 1977 року, за радянської ініціативи, день отримав статус міжнародного — і рішенням Організації Об’єднаних Націй повністю називається: Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к і міжнаро́дний мир.” (трохи нудно, бо взято з Вікіпедії).

Якщо коротко, то запам’ятаємо: 8 березня – це не свято весни, краси чи окремо жінок.

Як державне свято (так-так, його ще не забрали з офіційного державного реєстру свят), цей день, що припав на п’ятницю, випав вихідним, і всі щасливо поїхали додому. Традиційно мене очікувало святкування Дня народження подруги, яке пройшло напрочуд гарно. Погода огидна, але й не зима.

15 березня.

Звернемося до Вікіпедії? Що ж означає ця дата? Хм..

Всесвітній день захисту прав споживачів? День Конституції Білорусі? А, ось. День народження Анастасії Котлярової.

Що? Так це ж я!

Вірно, наступного тижня в паралельну до 8 числа, п’ятницю, я відсвяткувала своє вісімнадцяте день народження. (Як тематично до нумерації блогу).

Отримувати привітання було незручно і я у відповідь бажала більшого, ніж це зробили у мій бік, однак я однозначно була задоволена тим часом, який провела.

Тим паче, мене чекала пара з Коцюком! Це був СІТ!

Підсумки тижня:

  1. Святкую день народження у колі приємних мені людей.
  2. Не забувай святкувати, навіть якщо в цей день контроль з англійської.
  3. Буває, що ближчі тебе вітають щиріше, ніж рідні.

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм:@spanish_tomat