Привіт, мої любі читачі)) А давайте, хай цей блог буде про осінь, адже осінь в Острозькій академії це не просто пора року –  вона особлива, як і усе в цьому місці. Особливою академію восени робить в першу чергу атмосфера, чесно, навіть якщо ви найзатятіший скептик, і вважаєте, що всі розмови про щось ментальне це просто вигадки, переступивши поріг Академії, ви зміните свою думку.

Тут справді відчувається гармонія, спокій і якесь, притаманне тільки цьому місцю, і не відчутне тілом але відчутне душею, тепло. Сонце, яке випало з дощем, так і лишилося лежати на листі. Милі качечки, які походжають парком. Статуї, які думають про щось своє, ніби створені саме для цієї мрійливої пори. Студенти, які ще не звикли до таких різких холодів і ще пахнуть літом сильніше кутаються у шарфики і зігрівають одне одного усмішками і обіймами (ще одна причина любити Академію – це те, шо тут всі люблять всіх). Запах кави і дух науки, які вітер кружляє разом із листям та веселими голосами людей.

Просто ти ідеш і бачиш перед собою такі світлі, сонячні обличчя, такі живі усмішки, що навіть у насіріший і найсопливіший день ти бачиш перед собою сотні десятки сонць.

…А ще запах мокрого асфальту і вечірні ліхтарі, які нагадують зірки в похмурі вечори, а сірі ватні хмари нагадують велику перину, мабуть саме через це так хочеться сидіти із чашешкою гарячого чаю під тепленьким пледом☕💕, в тиші і спокої.

Але якщо ти спудейчик саме Острозької Академії, то потрібно забути про спокій😆 адже тут ніколи не буває сумно і тихо  – тут завжди щось відбувається і тобі просто ніколи нудьгувати!Ішов четвертий тиждень мого студентського життя в ОА. Спортивний ранок (на чолі із ректором), після якого ти відчуваєш себе свіженьким огірочком,  квест та coffeehouse від старших курсів, (адже ргм – це справді сім`я), який ніби закинув тебе у світ Аліси з Країни чудес, «неофіційна посвята» (проти якої повстали всі вищі сили природи, яка двічі переносилася на інший день, але попри все це – відбулася (і після якої я потрапила під дощ, але була щаслииивааа)), «день народження Барбакану» (ну гаразд, це вже суто Острозький захід, але все одно було круто), і це ще далеко не все🍁💕. А це ж був тільки вересень!!!

P. S. я обожнюю нові знайомства і якщо у тебе є запитання, ти маєш цікаву тему для блогу, чи просто хочеш поспілкуватися,  я до твоїх послуг )))) мій  Instagram: @nastia_korniychuk