Думаєте, що ви почали читати якусь курсову? Якби у мене була можливість написати її на таку тематику, я б, напевно, зміг. Але це блог, тому…

На першому тижні навчання в розкладі ми побачили два дивні слова – “адаптаційні тренінги”. Чесно, спочатку я подумав, що це буде якась чергова нудота заради аби збутися і що нічого нового це не принесе. Та ми були напрочуд приємно здивовані.

У нас було два адаптаційні тренінги зі студентками 5 курсу психології. Так як ми усі домовились, що уся інформація, що була на тренінгу, є конфіденційною, то я скажу усе лаконічно і узагальнююче: це варто того. Не бійтесь туди йти, ви не пожалкуєте жодної хвилини. Цікаві вправи допомогли нашій групі зблизитись та познайомитись один з одним набагато ближче. Це були надзвичайно веселі та незвичні години, які допомогли зняти напругу, страх і стрес після пар. Чудова можливість показати себе і побачити інших у незвичних ситуаціях.

Загалом, завдяки цим тренінгам ми почали себе відчувати дійсно чимось цілим, нероз’єдним. З ними адаптація до університетського життя пройшла набагато легше. Дякую ОА та цим студенткам за таку чудову можливість (до речі, те, як вони провели цей тренінг, ще раз доводить рівень освіти у Острозькій академії).

А життя у ОА ставало все бурхливішим і все цікавішим…

P.S.: Так як інформація з тренінгів була конфіденційною і фото з них немає, то кидаю фото, на якому я молюся за найкращі оцінки в ОА

o0luupnukyq