Привіт!

Сподіваюсь, your things aren’t going on its usual way, ‘cause щодо студентів Острозької Академії.. у нас є чим вас здивувати!

Два тижні підготовки, неухильне відвідування кожної репетиції, години на побудову фігур та правильного розташування кожного з 250 людей – усе це можна назвати одним словом ‚флешмоб‘. Event був організований за підтримки студентів 5-6 курсів, які зробили його насправді неймовірним! Усі: викладачі, студенти, ректор – були задоволені нашим виступом. Як тільки отримаю повну версію нашого флешмобу, повідомлю вас першими😉

Після дійства, до якого ми ретельно готувались, офіційно відкрили волонтерський ярмарок. Мій department приготував найсмачніші у світі лимонно-морквяні кекси, автором яких була моя однопідгрупниця. Скуштувати смачні handmade страви можна було за ‚бджолики‘ – універсальну валюту ОА. Студенти з дитячою цікавістю розглядали тірамісу у стаканчиках, кекси з вафлями та такі надзвичайно красиві ювілерні лавки майстрів ОА.

Коли ж у натовпі з‘явився ректор у костюмі пасічника – це було щось! Усі захоплено проводили його поглядом до сцени, а бджілки чимдуж побігли робити фото. Де ще ви отримаєте таку можливість – побачити true Пасічника з бджілками?🐝

ОА відсвяткувала своє 24-річчя, а ми разом з нею. І. Д. Пасічник, як своєрідний символ Академії, підняв атмосферу свята до такого рівня, що усі, хто були там, пишались званням спудеїв ОА.

З 17 жовтня і А-1 може похизуватись цим званням. Цього дня ми офіційно стали частиною величезної академсім‘ї. Пишаємось нашими міні-посвідченнями, які підтверджують, що еліта ОА процвітає та роїться, як справжній невгамовний вулик.

На цій ноті прощаюсь з вами до наступного тижня. Побачимось? Ні, ще почуємось 😊

P.S. You can find me at:

Instagram: @lavoytko

Facebook: Lada Voitko