Good afternoon, my precious followers! How’re the things? How’re you in general? Hope you’re satisfied with all your examination results. From now your future depends on you and on your final decision about the application to the chosen universitiy. I’ve been a blogger of Ostroh academy for the whole year and I’m definitely certain about one thing – they’ve brought you a lot of eye-opening facts, enormously useful lifehacks and deep understanding of a difficult vocabulary, which is not difficult for you anymore. I believe that you will choose the faculty and university by your heart, not by your parents’ decision. Try to think properly before making the final one and be sure to appear in the place which is waiting exceptionally for you. Remember: think more by yourself, listen to others less😉

Привіт усім потенційним абітурієнтам Острозької академії! Сподіваюсь, результати ЗНО Вас тішать (по-іншому не повинно й бути!) Якщо так, прийміть мої щирі вітання, адже Ви зробили перший крок до свого успішного майбутнього. Наступний не менш важливий крок, який визначить Вашу подальшу долю (без перебільшень), – вибір спеціальності та університету. Уважно читайте відгуки та зважуйте усі «pros&cons» перед поданням документів. Щодо моїх блогів, вони – Ваш надійний провідник у світ факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія».

Сьогодні блог буде full of useful information. Сідайте зручніше, адже маю на меті розповісти Вам якомога більше про другий семестр навчання на першому курсі факультету РГМ😉

Якщо розділити увесь період навчання другого семестру на категорії, можна отримати декілька категорій: Medium 😏 (тиждень самопідготовки – два тижні лютого), Easy 🤤 (перші два місяці навчання без модулів, важких контрольних та недоспаних ночей – березень-квітень) та Hard 😰 (півтора місяці сесії, модулів та фінальних іспитів – травень-червень). Виглядає страшно? Насправді, все набагато легше і я Вам це зараз доведу.

How to deal with all this stuff? Let’s begin from the calmness. If you’re calm, everything is possible. Secondly, it’s enormously important to have a greatly positive attitude towards all examinations, because they’re not about underestimation your achievements but checking your overall knowledge gained during the ‘academy year’. What about preparation? You should have known that preparation isn’t just a word, it’s a key point of the hopeful way towards future success (and passing all the exams as well😏). And for the last point I’ve chosen constant self-education. It’s enormously important, isn’t is?

I feel completely delighted when you send me messages about my blogs saying ‘Thank you for this active vocabulary you’ve posted!’ It’s the best gratitude I’ve ever gained during the studying at the academy. Thank YOU a million. I’m here writing all these blogs for YOU and because of YOU. Hope my blogs, fulfilled with important information for your studying at the RGL, will be helpful in all meanings😉

Сесія – це неважко, коли тебе оточують 12 людей, серця яких сповнені любов’ю та взаємопідтримкою. Сесія – це те, що згуртовує людей значно більше, ніж team-building, повірте мені на слово 😄 Сесія – це те, що об’єднує 98 людей в одну велику команду, яка стовідсотково виграє цей поєдинок з рахунком 2:0 на свою користь.

Для нас сесія вже почалась – ми закрили три з 7 предметів, лишень декілька днів тому – фонетику та фінальну презентацію (really worth seeing hint: я обрала монолог Джейн Ейр з однойменної книги Шарлотти Бронте, розділ – 24, починається зі слів: «I was in my own room as usual – without obvious change..»). Якщо Вам випаде шанс навчатись на РГМі та співпрацювати з Пелипенко Ольгою Олександрівною, не впускайте таку можливість. Це фантастична жінка, завдяки якій наша pronunciation настільки покращилась, що не вистачить слів подяки! СПАСИБІ ВАМ🤗! Ми терпляче чекатимемо зустрічі рівно через декілька років.

Сьогодні коротко і по темі. Блог, схоже, присвячений виключно сесії 😄 Насправді, він присвячений Вам.

Ще почуємось! 💋

With kind regards,

Lada xx

P.S. You can find me at:

Instagram@lavoytko

FacebookLada Voitko