Привіт усім дівчаткам, які читають мій блог! Сьогодні він буде цілком присвячений прекрасній половині людства, адже маю на меті розповісти Вам трохи більше, ніж про звичайний тиждень студентки РГМ-у.

Перш за все, звичайно ж, хочу привітати усіх дівчаток, юнок та жінок зі святом! 🌺 Нехай у Вашій душі завжди панує любов та радість, вдома – мир та злагода, а у стосунках – вогонь кохання. Будьте щасливими, адже для нас, women, не потрібна особлива дата, аби бути не просто красивими, а неперевершеними! 💋

Любіть та поважайте себе, майте власну гідність та право голосу, адже декілька століть тому це здавалось неможливим.

Міжнародний жіночий день – це не лише красиві слова та привітання у вигляді квітів чи подарунків. Це пам’ятка про те, наскільки важливо бути сильною жінкою, яка здатна відстояти власні права. Якби не фемінізм, який на момент ХХ століття був поширений у Європі, ти б зараз не змогла одягнути свої улюблені мом-джинси чи піти на навчання у школу/університет. Фемінізм не означає відмову від чоловіків. Фемінізм означає право на рівність із чоловіками, завдяки якому ми вчимось, працюємо та маємо можливість особистісного розвитку поза межами власного будинку. Пам’ятайте, що Ви варті найтепліших слів щодня, а не лише один раз на рік! 🌺

У такий святковий День неможливо не згадати про тих Жінок, які почесно заслуговують на те, щоб про них писали з Великої літери. Ні, це не історичні діячі чи надзвичайні супер-жінки із коміксів. Це жінки, які оточують нас щодень, а ми не помічаємо, який величезний внесок у життя Острозької академії вони роблять.

Чи знали Ви, що деканом факультету романо-германських мов є.. жінка? Переважна більшість викладачів цього ж факультету.. жінки? Більшість студентів факультету РГМ.. жінки? 😳 Це неймовірні особистості, які заслуговують на повагу, адже вивчення мов, а, тим паче, викладання – це величезна праця, завдяки якій Острозька академія має шанс похизуватись одним із найвищих рівнів знань іноземних мов у студентів. Я обожнюю свій факультет, а ще більше обожнюю та поважаю жінок, які роблять неможливе можливим. Спасибі!

РГМнадзвичайний факультет. Викладачі цього факультетунадзвичайні люди. Сьогодні зроблю Вам подарунок та не буду завантажувати новими словами Ваш active vocabulary (вирішувати Вам, кому з нас від цього стане легше 😄), однак, РГМ, все ж, дає про себе знати навіть у звичному привітанні!

Women are always the source of love, inspiration and harmony. Let the colors of spring shine in your soul! You’re more wonderful than you can only think. With all my love and dedication I’d like to say that you’re absolutely special and you deserve millions of flowers not only today, but every day of your lifetime! Be able to find a motivation not only to seem, but to be the best. Don’t copy other people ‘cause they seem to be more successful than you are. Try to find your own inspiration and think about something special and original, not copied from them. Love yourself. Esteem yourself. Be yourself, not a copy!

With kind regards,

Lada

xoxo

P.S. You can find me at:

Instagram@lavoytko

FacebookLada Voitko