Hi there)

Ось знайшла час, аби розповісти вам про ще один тиждень мого навчання в ОА. So, about my daily routine in Ostroh Academy. Let`s go)

Цей тиждень був надзвичайно складним. Приїхавши в п`ятницю додому, я одразу лягла спати. Тепер я лагаю спати о 02:00-03:00 ночі. Але ми не здамося, тому що вища освіта дуже потрібна в нашому житті. Так, вчитися важко, але ж де тоді навчатися легко?!

Як ж на вулиці холодно. Я так сумую за теплом. Відтепер тягаю з собою гарячий чай) Цього тижня ми знову мали практичну з СУЛМ( сучасна українська літературна мова). Нарешті I managed підготуватися до неї раніше. Цього разу я не сиділа до другої ночі. Нарешті, мені вдалося отримати чотири з п`яти. Так, хотілося б мати максимум, але то дуже важко отримати такий бал з цього предмету. Чесно скажу, я дуже переживала перед практичною, і була страшенно рада, що отримала такий бал. А от наступного тижня ми вже матимемо модуль з української мови. Також матимемо модуль з практичної граматики. Дуже переживаю. Страшенно. Але ж ми РГМ, правда, і ми нічого не боїмося)

Цього тижня я знову відвідала Speaking Club. Ми знову мали a lot of fun. На жаль, людей було мало, але все-таки вечір вдався ! Ми знову розпочали нашу зустріч зі знайомства, потрібно було розповісти про себе щось цікаве. Також ми дивилися фільм англійською мовою How I met your mother. Ну точніше не фільм, а серіал. Ось тому, як ви бачите у нас є можливість дивитися фільми, серіали англійською мовою. Наступного разу нам знову підготують щось цікаве. Хочу зауважити, що цей Speaking Club влаштовують не викладачі, а студенти-старшокурсники. Speaking Club можуть відвідувати не лише студенти РГМу, а й студенти інших факультетів. Тому, ми чекаємо всіх. Це справді круто)

Ще цьому тижня до нас завітали старшокласники на екскурсію. Нам вдалося з ними поспілкуватися. Я згадала себе, всі свої переживання. Ще мені нарешті вдалося, нарешті я знайшла час, записатися у волонтери до музею академії. Потрібно перечитати безліч матеріалів про історію академії та здати екскурсію. Я сподіваюсь, що я зможу це зробити. Ви ж у мене вірите, правда)

Наступного тижня нарешті( вже вкотре пишу це слово) відбудется найголовніше дійство нашої академії, а саме святкування 440-річчя з дня заснування академії. До цього тижня ми готуємося вже майже місяць. Я думаю, все буде круто, адже ми ж студенти найкращого університету нашої країни) Ще ми розпочали підготовку до Halloween. У нас планується цікаве дійство в академії на честь цієї події. Що саме, я поки що тримаю у секреті. Розповім вам наступного тижня.

Також у нас дуже цікаві пари з англiйської мови. На одному із занять ми співали пісню дуже відомого гурту Coldplay. Спочатку ми мали вставити пропущені слова у пісні, прослухавши її спочатку. Потім ми переклали пісню і співали її. Це було дуже круто. От у мене в школі такого не було.

Отже, як ви розумієте у нас студенти живуть не лише навчанням. Ми маємо дуже багато можливостей для проведення вашого spare time. Та я ще ж не про всі розповідаю вам, тому що не все вдається відвідувати, на жаль. Ну що, потрібно йти ,так як ще дуже-дуже багато роботи.

Have a nice weekend) Believe in yourself) See you soon.