Ось і пролетів перший місяць навчання в університеті… Згадую себе рік тому, як я переживала щодо ЗНО та вступу. Як ж швидко летить час! Вже нарешті настала справжня осінь. Є люди, які в цю пору року страждають через депресію, але то не про студентів факультету романо-германських мов, яким впадати в депресію нема коли.

Так, навчання на РГМі ох яке складне, проте воно того варте😉Та взагалі хто сказав, що вчити в універі легко. Страшенно хочу розповісти вам про ще один свій тиждень навчання в ОА, тобто about my daily routine in Ostroh Academy. So, let’s go!

Одразу вам скажу вчити треба ну дужеееее багато. Я лягаю спати о  першій ночі: то латинь зробити, то граматику вчити, то англійську… Єдиний день цього тижня, коли я лягла спати набагато раніше то був вівторок. Що ж вдієш треба вчитись, вчитись і ще раз вчитись.

Та окрім навчання у нас є ще чим зайнятись. Ось, наприклад, цього ми розпочали підготовку до Дня академії. Так як мій мій факультет цього року один із найчисельніших, то всі першокурсники РГМу задіяні в цьому дійстві. Не буду розповідати про те, що саме ми готуємо, але скажу таке: по-перше, ідея дійсно крутa, а, по-друге, скажу, що я давно так не бігала)

Також цього тижня мені вдалося відвідати цікаву лекцію з графології, оскільки у нашому універі проходить дуже багато цікавих зустрічей. Тепер  я знаю чому почерк лікарів такий незрозумілий😃Ще одна цікава річ: за почерком людини можна виявити чим вона хворіє. Та взагалі за почерком можна багато чого з’ясувати про людину.Тому, як на мене ця лекція була дуже цікавою.us8_5z_usb0

Ще одна річ, яка варта уваги тих, хто любить читати: цього тижня студенти мали змогу купити книги в академії. Там була одна книжка, яка запала мені в душу😄- ” Аліса в країні чудес” англійською мовою( то вам не київське видання), але я, на жаль, не встигла її купити.

І наостанок ще одна важлива річ: сидимо сьогодні у 24-тій аудиторії, то вже була остання на сьогодні третя пара- латинська мова, і  тут прийшло смс-повідомлення- вам прийшла СТИПЕНДІЯ! Якби ви бачили, як одне смс-повідомлення може зробити людей щасливими😊Сподіваюсь, що ця стипендія не буде останньою у мене. Отож, тепер ми багаті😉😅😃😄

Have a nice day! See you soon)