Лют 06

Кві 20
Тра 18
Тра 23

ЗНО з української мови та літератури

Тра 25

ЗНО з іспанської, німецької та французької мови

Тра 29

ЗНО з англійської мови

Тра 31

ЗНО з математики

Чер 02

ЗНО з історії України

Чер 08

ЗНО з біології

Чер 12

ЗНО з географії

Чер 14

ЗНО з фізики

Чер 16

ЗНО з хімії

img_20160923_130835

Спокійно, все добре, це не рай, як може вам, шановні читачі, спало на думку. Це є читальна зала бібліотеки Острозької академії.

Що ж, третій тиждень навчання добігає до кінця і я дуже хочу розповісти вам, що відбувалося цього тижня. Тому, поїхали)

Хочу почати з того, що навчатися в університеті дуже важко. Цього тижня я мала дуже багато домашнього завдання з найважливішого предмету мого життя: з англійської мови. Ми вже познайомилися з багатьма новими словами. Цього тижня мені доводилось сидіти до другої години ночі над домашнім завданням з англійської, але воно того варте) Та взагалі, як на мене, гріх скаржитись на навчання в універі, в який ти хотіла з самого дитинства. Мені дуже подобаються мої пари з англійської, оскільки  ми не просто сухо вивчаємо напам’ять топіки, а навпаки, розвиваємо самостійно наше усне мовлення. Ми отримуємо на парі завдання дещо незвичні на перший погляд, але вони дуже круті. Ось, наприклад, цього тижня ми вивчали ідіоми, і наше завдання було персоналізувати певну ідіому, потрібно було уявити, що це є людина, вигадати про неї історію, описати її, та намалювати. У школі таких завдань у мене, особисто, ніколи не було. Також ми продовжуємо роботу над вимовою на парах з фонетики. Кожна наша пара починається з flat lip-position, про яку я вам вже розповідала, і кожного дня додаються нові вправи. Ще ми вчимо скоромовки. Ось таку мені треба вивчити на понеділок. А ну, шановні читачі, спробуйте😉Exif_JPEG_420

Ще страшенно хочу розповісти вам про фізичну культуру. Фізкультура в ОА та в школі суттєво відрізняється. Скажу чесно, перші два тижні мене постійно цікавило питання нащо мені фізкультура, і нащо ставити її аж на шосту пару. Однак, я повністю змінила свою думку. Я записалася на настільний теніс, оскільки у нас( вже нарешті я можу сказати у мене в академії😌😍) можна записуватися на секції і займатися певним видом спорту. Учора було моє перше заняття з настільного тенісу і то було круто, я не шкодую)

Ще один цікавий момент: у нас на факультеті романо-германських мов є змога відвідувати фонолабораторію. Це є дуже корисно для тих, хто хоче покращити англійську мову.

Наступного тижня мене чекають практичні з інформатики, студентський квиток та можливо з’явиться моя найперша стипендія( сподіваюсь не остання😉😞)

Що ж, я маю бігти, бо поспішаю на латинську мову. Наостанок хочу сказати вступайте в ОА, тому що це є the best university) Have a nice day. See you)