Минулий тиждень у нас був тижнем факультету Політико-інформаційного менеджменту. Мабуть, моя реакція на цей тиждень сформувалася під впливом того, що я думала поступати навчатися на психолога. Ну але зараз не про це.

Понеділок. Йдеш собі спокійно в академію, нікого не чіпаєш, ні про що таке особливе не думаєш, і тут летять до тебе обіймашки (зараз би багато сердечок вставила б, але не вмію). Перший день тижня, ще навіть пари не розпочалися, а ПІМ вже дарує обійми. Гарний настрій вам забезпечено на цілий день. О 12 годині було урочисте відкриття тижня Піму, але поїсти теж треба, тому я була думками на відкритті, інстаграмним акаунтом на прямій трансляції, а тілом в столовій. Ну, якщо коротко описати це день, то акція «Обійми від Пімчика» забезпечила позитивне і круте сприйняття всього тижня.

Вівторок. Я вже писала, що вівторок під час тижня факультету – найсмачніший день, і цей день не став винятком. PIM`s FOOD FEST пройшов на «УРА»! Сьогодні навіть не довелося йти в столову, щоб поїсти. Якість і смак королівський, ціна – народна! Саме так можна описати закуски, які організували студенти ПІМу. Це був лише 2 день тижня але спогадів як за ціли тиждень. Кібернетикам дозволили відвідати англомовну лекцію доктора економіки і теології з Швейцарії – Елайджа Моргана (вибачте якщо не правильно написала ваше ім’я). Не зважаючи на те що вся лекція велася англійською, доктор Морган говорив дуже повільно і ми все зрозуміли. Говорили про аферу з маніпуляцією вихлопом автомобілів концерну Volkswagen (до речі, ця лекція зовсім не стосується тижня ПІМу). Пізніше ми пішли в парк де саме розпочинався квест «Той, що біжить лабіринтом». Участь взяти ми не могли, але ми були свідками того як команда переможець вирішила розділити солоденький приз між всіма учасниками квесту. Скажу ще дещо: новий ГБС (Голова Братства спудеїв) – дуже щедрий. Він пригостив нас чаєм)))))) не обійшлося і без щедрості інших організаторів квесту, але все ж «чай від Бодьки Михальчука» звучить прикольно. Потім був «Tea club» на свіжому повітрі, і ще й змагання з баскетболу. І так це все в один день.

Середа. Не можу сказати що середа була теж таким насиченим днем як вівторок, але співанка була класною. Ввечері на нас знову чекав баскетбол. Економіка таки вміє грати його.

Четвер. Те що я відвідаю концерт ПІМу, було вирішено мабуть ще за місяць до тижня факультету. Але про це трохи згодом. Коли я зранку прийшла до академії, сказати що я була здивована коли побачила стільки поліцейських в одному місці – це нічого не сказати. Потім виявилося що в академію вони приїхали на навчання. Голова Національної поліції України проводив з ними якийсь семінар, що мав тривати 3 дні, тому ходили чутки що поліцейські не лише весь готель зайняли, а й квартири подобово знімали. Сьогодні в академії були гості не лише з поліції, а і зі Львова. Дівчата з спеціалізованої музичної школи-інтернату приїхали до нас щоб подарувати нам класичну музику (нас навіть з пари інформатики забрали). В академії часто проходять подібні концерти, але я стала слухачем-глядачем вперше. Це було неймовірно. Семикласниця особисто на мене справила найбільше враження, але всі 3 майстрині мені дуже сподобалися. Класична музика – це просто клас. Після одного концерту, я відразу попрямувала на інший. Концерт ПІМу – це суміш драйву, позитиву, крутості, оригінальності, няшності (ох, уявляю як про економічний концерт писатиму). Найкраще мені запам’яталися, відповідно найбільше сподобалися: пісні у виконанні: Ткачової Анастасії, Арнової Анастасії, Групи студентів спеціальності «Громадське здоров’я»; гумористичний виступ від Психологів; вірші у виконанні студентки МВ, та вірш від психолога про психолога. Так як весь тиждень Піму проводився в стилі «Оскар», а в декана Піму прізвище – Лебедюк, то на концерті викладачам і деяким особистостям, які долучилися до проведення цього тижня вручили статуетки «ЛЕБЕДЬОСКАР». Це була мега крутезна ідея. Сучасні пісні, які звучали у виконанні студентів, набули нових фарб. А завершили це все дійство Алла (Гальшка 2018) та Сергій (здається), вони виконали 3 пісні, які дуже гарно підсумували весь виступ. Тиждень ПІМу пройшов дуже швидко та енергійно. Я навіть всерйоз після цього тижня стала розглядати питання про вступ на 2 спеціальність, саме на факультет Політико-інформаційного менеджменту.