Привіт усім! Зарєструвавшись ще у серпні, я з нетерпінням чекав вагому медіа – подію, а саме Новомедіа форум. Цьогорічною темою організатори обрали «Персоналізацію у сфері медіа». До обговорення актуальних професійних питань долучилося понад 300 учасників та 30 спікерів топових ЗМІ України.

До участі у заході долучилися також студенти та викладачі гуманітарного факультету, зокрема, кафедр журналістики, релігієзнавства та культурології. А викладач кафедри журналістики, Головний редактор Видавничого дому «ОГО» – Віталій Голубєв став одним зі спікерів.

Упродовж двох форумних днів обговорювалися ведення медіа бізнесу в Україні, реалізацію журналістських розслідувань, безпеку журналіста, розвиток нішевої журналістики, орієнтованої на фахову аудиторію, становлення нових медійних напрямів, як наприклад, місійної та тревел журналістики.

%d1%8f%d1%8f%d1%8f%d1%8f%d1%8f

Чимало лекцій стосувалося підвищення фахового рівня журналістів. Ведуча ток-шоу на каналі 3s.tv Тетяна Гончарова говорила про складнощі політичного інтерв’ювання та модерування телевізійних ефірів. Керівник інформаційної служби телеканалу ICTV Олена Фроляк акцентувала на важливості постійної самоосвіти журналіста, а також на морально-етичній складовій цієї роботи.

– Важливою складовою журналістської діяльності є людяність, інтелектуальна підкованість журналіста, – зазначила пані Олена.

Приємно, що усі присутні мали можливість поспілкуватися зі спікерами після їхнього виступу. Звичайно, група Ж -11 “не пасла задніх”))

516

Загалом, поїздка була пізнавальною та цікавою!

P\S Є один мінус, головні спонсори форуму – релігійна організація. Тому будьте готові до того, що на відкритті буде проповідь, але то таке))

PP\SS Другий день був набагато цікавішим за перший, тому ніколи не робіть висновки за першим днем.