Привіт всім) Дуже рада, що маю трішки часу написати вам. Я дуже довго думала про те, що ж вам сьогодні написати. І вирішила розповісти про вивчення іноземних мов на моєму факультеті, тобто на факультеті романо-германських мов, який ми скорочено називаємо РГМ.

Я впевнена, що наступного року буде ще більше бажаючих стати студентами нашого факультету. Цьогоріч було дуже багато бажаючих. Було подано 800 заяв, що на 200 заяв більше, ніж минулого року. Памятаю, як я кожного ранку перегляда рейтингові списки і я з кожним днем опускалась все нижче і нижче у списку. Скажу чесно, під кінець вступної кампанії вже не було ніякої надії, що я стану студентом омріяного внз. Проте, на щастя, з 78-ї позиції рейтингового списку я піднялась на 13-ту, таким чином ввійшовши у 30-ку державників. Скажу чесно, ніколи не думала, що у майбутньому буду вивчати іноземні мови. Пам`ятаю, що у дитинстві дуже хотіла, аби батьки віддали мене у музичну школу, оскільки я дуже хотіла навчитися грати на фортепіано. Проте, натомість, мене віддали вивчати англійську мову. Та я і не шкодую про це, адже знання хоча б однієї іноземної мови є дуже важливим у наш час. Тому, я не розумію людей, які просто стверджують, що англійська мова їм ніколи не знадобиться. Вони дуже помиляються. Отже, темою сьогоднішнього посту буде вивчення іноземних мов на факультеті романо-германських мов. Про цей тиждень розповідати не буду, адже він був як завжди складним, знову ці недоспані ночі, знову вчора лягла спати сьогодні. Знову дуже багато практичних, кожного дня.

Отже, тепер англійська-найважливіший предмет у моєму житті. Взагалі, наскільки мені відомо, на кожному факультеті в нашій академії вивчають англійську. Я переконана на всі сто, що майбутніх РГМівців страшенно цікавить як ж вивчають англійську на РГМі. Отже, я вам вже трішки розповідала про нашій креативні завдання. Хочу сказати одразу, що пари англійської мови в академії та уроки в школі просто не можна порівнювати. Особисто у мене в школі, на англійській мені було дуже нудно. Моїм однокласникам було байдуже на вивчення цієї мови, тому, вони не виконували домашнього завдання і взагалі втікати з уроків. Тому, як ж так можна вчити мову. Результату не було ніякого. Проте, вже тут усі мої однопідгрупники зацікавлені у вивченні англійської і пари у нас проходять дуже цікаво. Ось, наприклад, ми слухали пісню відомого гурту  Coldplay і мали вставити пропущені слова у тексті. Це має велику користь у сприйманні англійської мови на слух. Також ми дивилися фільм Mind Your Language. Особисто мені він дуже сподобався.

В англійській мові є таке поняття як phrasal verbs. Так ось, цього тижня ми знову отримала завдання щодо phrasal verbs. Ми поділилися на дві команди і нам потрібно було типу розіграти ці слова. Вигадати для них ситуацію. Для цього мого команда, люди не з АДу, оббігали всю академію, полякавши трішки наших любих правничків. Взагалі, в погляді прохожих можна було прочитати ” Що таке відбувається?Чому цим дівчатам не сидиться на місці? Чому їх носить по академії в той час, коли йдуть пари?”Ось такий був веселий день. Вийшло все дужеее круто. Також, ми майже кожного дня  складаємо діалоги. Хочу сказати, що це все дійсно дуже допомагаєио у вивченні слів, виразів. А також, це крута можливість провести свій час весело зі своїми однопідгрупниками. Тим не менш, ми готуємо topics( теми) в кожному юніті. Для цього ми маємо не лише написати і вивчити, а й підготувати презентацію. Ми користуємось словниками такими як Oxford, Cambridge, Longman. Не обов`язково їх купувати, можна завантажити на телефон чи планшет. Wi-Fi є по всій території академії, тому ми маємо змогу в режимі он-лайн знайти певне слово і нашому словнику. Та це ще не всі крейзі завдання, які у нас будуть.

Я переконана, що майбутніх РГМівців страшенно цікавить, які ж мови ми ще вивчаємо на нашому факультеті. Отже, на першому курсі у першому семестрі ми, окрім англійської вивчаємо ще й латинську мову. Потім у другому семестрі у нас з`явиться друга іноземна-німецька або французька. Другу іноземну мови ми обираємо у иерший ж день навчання. Саме за другою іноземною мовою нас ділять на групи та підгрупи. Таким чином ми маємо дві групи-А-11 та А-12, які відповідно кожна поділяються на три підгрупи. І вже поділ на підгрупи відбувається відповідно до другої іноземної. Я обрала собі німецьку мову. На третьому курсі ми знову матимемо можливість обирати третю іноземну. Тоді вже ми зможемо вибирати між польською, іспанською, знову французькою та німецькою.

Отже, сподіваюсь, що наступного року буде ще більше і більше бажаючих стати студентами нашого факультету. Тому, готуйтесь до вступу старанно. І ніколи не кажіть, що англійська мова вам не знадобиться. Ще й як знадобиться. Ось побачите.

Вдалого всім дня, гарних вихідних, хорошої підготовки до вступу. Одягайтесь тепліше і не хворійте)

РГМ вас любить)